Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyibe kerülne megjavítani...

Mennyibe kerülne megjavítani a mosógépem?

Figyelt kérdés
Whirlpool automata mosógépem van.A múltkor mosásközben egy kattanást hallottam és kiment az automata.Vissza kapcsoltam,majd indítani akartam a mosógépet,pici zúgás,aztán semmi.Mi lehet vele szerintetek?Programkapcsoló?A vizet sem fűtötte már fel.Mennyibe kerülnea javítás,tudja valaki esetleg?
2011. máj. 18. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevés a valószínűsége, hogy a programkapcsoló a bűnös. Az nem is lenne túl drága. Inkább az elektronika lehet, de az húzós,-Whirpoolnál 14000-től 69000-ig vannak az automatika panelek árai. Típustól függően.
2011. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Bár egy szerelőtől érdeklődtem,ő program kapcsolót mondott és azt,hogy nem éri meg megcsináltatni.
2011. máj. 18. 18:52
 3/7 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Írd be a keresőbe mosógépdoktor és kérdezz tőle a fórumon. Biztos választ kapsz
2011. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Valóban nem éri meg megjavíttatni. Nekünk is wh volt, kijött a wh-tól a szerelő, majd közölte, hogy vegyünk egy mosógépet, de ne wh-t. 58 ezret mondott első körbe a javításra, de nem garantálta, hogy 1 év múlva nem kell e ugyanazt kicserélni benne.
2011. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,a szerelő is ugyan ezt mondta,hogy arra nem lesz garancia és lehet,hogy újra elromlik.
2011. máj. 20. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
kár érte... mindenki mondja igy ne whirlpool meg ugy ne de mégis jo mosógép mert többet bír mint az indesit vagy a candy nekem se az indesit se a candy nem jött be de elis adtam mind a 2 őt most whirlpoolom van 4 éves heti8-9x megy semmi baj nincs vele
2011. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Az az igazság, hogy látnom kellene a vezérlő panelt, mert csak mérés után tudnám megmondani, mi feküdt ki benne és az mennyit kóstál.


Sok sikert!

2011. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!