Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen háztartási kisgépek...

Milyen háztartási kisgépek szükségesek férfinak?

Figyelt kérdés
Férjemnek szeretnék majd születésnapjára venni ilyesmit, júniusban lesz, gyűjteni szeretnék rá. Ütvefúrónk van, dekopírfűrész is, szerszámok is, leírnátok, mire lehet még szüksége (akár később)?
2011. márc. 10. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha akkus csavarhuzoja nincs (bär ketlem) akkor azt!

Az alap! :)

2011. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bär, nem hinnem hogy ezeket a szerszämokat epp "häztartäsi" gepeknek hivjäk. Elöször itt turmisxgepre, meg hasonlokra gondoltam...elözö voltam!
2011. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barkácsszerszámra gondolsz? Vagy személyes használati tárgyra?

Hobbifüggő is, mert ha bélyeget gyűjt, akkor egy hegesztő szett vagy egy Hilti nem fogja megdobogtatni a szívét. Ha modellvasutazik, akkor kis fúró, gravírozó szett, ragasztópisztoly, ha autót szerel, akkor nyomatékkulcs, racsnis szett, emelő, kiskompresszor stb.

Ha nem barkácsol, de személyes cuccot akarsz: férfi testszőrtelenítő (bodygroom), villanyborotva, hajnyíró gép.

2011. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Háztartási kisgépek?? turmixgép.kicsit pontosabban!!
2011. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is kenyérpirító, melegszendvics sütő jutott eszembe a kérdésről.


barkácsgép.


tudni kellene pontosan, hogy milye van, az alapján tudnák tippelni, hogy minek örülne. (még ha neked kínai, akkor is le kellene irogatni a dobozokról a gyártót, meg a típuszámot, más nem kell, nekünk ennyi elég lenne)

2011. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

bocsi, barkácsgép, persze, csak kicsit szétszórt vagyok.


ütvefúrója van, meg dekopírfűrész, írtam is, de pl. akkus csavarhúzója nincs, ez jó ötlet. Írnátok márkát is? (ütvefúróból Bosch van, tudom, hogy a Black and Decker még jó márka, ezenkívül még mit lehetne? Nem személyes borotvás izékra gondoltam, van neki, hanem amit később jobban tud használni. barkácsolni, ilyesmi. Hobbija kifejezetten nincs, mindent megcsinál szívesen (a vízvezetékcsőtől az elektromos cuccokig, meszelés, glettelés stb., mindenhez ért, de nem hobbijai.) Csiszológép, sarokcsiszoló mennyire kell egy családi házba majd? (még panelban lakunk sajnos, apuéknál meg a hegesztős cuccokon, sima fúrón kívül nem nagyon van más)

2011. márc. 10. 11:45
 7/8 anonim válasza:
sarokcsiszolo!az azért jo ha van!
2011. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha panelba laktok ott nem sokat tud furni,faragni.A sarokcsiszoló és a dekopir fürész nem éppen szomszéd barát.Ha már készültök el onnét és családiházba akkor inkább egy jó szakkönyvet.Épitkezésről,kertészetről,stb meglátod majd h mennyi minden kell majd oda.Ráérsz majd akkor filozni h mit vegyél neki.
2011. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!