Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megvegyem a Severin minikonyhá...

Megvegyem a Severin minikonyhát 100 euróért?

Figyelt kérdés
Nem tudom a Severin mennyire megbízható? Itthon mennyibe kerül egy minikonyha?
2009. febr. 17. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En ugy tudom, hogy Magyarorszagon kb. 100.000.- ft korul van egy minikonyha.Persze +- 10-20.000ft ,gondolom az elektronikai dolgok markaitol fugg az ar!A Severinrol en azt tudom, hogy egy olcso kategorias "marka". Tulajdonkeppen a legolcsobbnak szamit,de attol meg lehet jo, sajnos en nem hasznaltam , igy nem tudom.

En ugy tudtam, hogy csak konyhai kisgepeket lehet ezzel a markaval ellatva vasarolni.Ezzel a minikonyhaval megleptel.

Igazsag szerint te tudod eldonteni, hogy neked mennyire eri meg. Ha neked kell kimenni erte kulfoldre , hmm... Az nem hiszem , hogy megeri, sot.

100€ kb.: 28.000 ft. Ha minden benne van , lehet , hogy nem olyan draga.Garancia gondolom nincsen hozza...

Nemeto-ban mar majdnem ennyiert egy komplett konyhat kapnal, van , hogy elektromos eszkozok nelkul, de ha szerencsed van veluk.

Keress ra a neten, hatha kidob valamit a gep. Abbol tobbmindnet megtudhatsz .

2009. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. (:

Egy év garanciát adnak hozzá és 2 km-re lakom Ausztriától, úgyhogy ez nem probléma. Csak a minőségre lennék kíváncsi.

Egyébként a minikonyha teljesen konyhai berendezés. Egy mikró méretű sütő, a tetején két főzőlappal.

2009. febr. 17. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Megint en .

Tudom, hogy olyan, mert fel evig laktunk egy garzonban es ott is csak az volt, de NEFF markaju elektronikai dolgok voltak benne. Nekem nem volt vele problemam, de nem hasznaltam sokaig.Viszont a helyhiany miatt, mert nem volt munkalap szinte, csak kb.10cm a platni es a mosogato kozott, ami semmire sem eleg. Gyakran szinte a mosogatoban kellett foznom... :D

Ezt ne teljesen szo szerint vedd, de a mosogato csopogteto reszen vagdostam a husokat , puszoltam, toltottem...stb... Igaz vettem egy pont akkora deszkat, ami oda passzolt,de a mostani konyhammal boldogabb vagyok, vegre kitudom rakni a kavefozot is a munkalapra ! :)

Ha nincs konyhad es egetoen fontos, vagy ha csak egy nyarikonyhaba szeretned, szerintem nem olyan draga.Sajnos a minoseget csak sajat magad fogod megtapasztalni, de az jo , ha van ra garancia!

Majd ird meg,hogy mi lett! :)

2009. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem válasz, hanem érdeklődő kérdés:

Elromlott a sütőnk és nem tudunk újat venni, mert nincs annyi pénzünk. Van egy minikonyha (Orion OMK30), ami tetszik, de nem imserjük egyáltalán.

Lehet az ilyenben rendesen sütni, mint egy sütőben (sütit, húst, pizzát stb.)? S ha igen, mekkora benne a hely, mekkora tepsi fér bele? S valóban lehet-e benne grillezni csirkét?

Ha már van azóta tapasztalatod, írd le légyszi!

Köszi.

2011. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!