Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a digitális mérlegem már nem kilóban mér?

Figyelt kérdés
Nincs rajta semmi átállító gomb...Egyik nap mikor bekapcsoltam,mérni akartam vele és sokkal kevesebbet mutatott mint kellett volna.Aztán rátettem az egész kilós lisztet és az 1 kiló liszt 35 valami volt(nem tudom milyen mértékegység lehet). Mit tudok csinálni vele?
2009. febr. 16. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad kivenni és vissza tenni az elemet? De valahol csak lehet állítani rajta, ha átállítódott más mértékegségre.

Használati leírás van? Hátha kiderül belőle valami okosság...

2009. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok, de az is lehet, hogy meghibásodott vagy lemerült az elem benne és azért mér hibásan.
2009. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát ki és vissza már tettem az elemet.A használati utasítást nem találom.De veszek új elemet,hátha "megjavul".
2009. febr. 16. 21:20
 4/6 anonim válasza:
100%
Lehet unciába mér nem? Csak onnan gondolom, a mienk abba is mér. Próbáld úgy bekapcsolni, hogy a gombot gyorsan egymás után kétszer nyomd meg. Ha úgy van, ahogy gondolom, át kell állnia. Így lehet váltani.
2009. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát,megpróbáltam,de nem sikerült.:( Azért,köszi a tippet!

Egyébként alul az OZ betűk látszanak,nem a Kg ,mint régen...Még elemcsere nem volt,mert mindig elfelejtek venni,habár nem jelzi,hogy merülne.Közben megtaláltam a használati utasítást,de semmi nincs rajta ilyenről.:-/

2009. febr. 18. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Mertekegyseget valtott. Az enyem is epp ezt csinalta ket napja, jol meg is lepodtem, hogy 150-et mutatot...

Elemetcsereltem, nem javult. Ferjem kerdezi hogy nem-e allitodott at. Mondtam, hogy kizart, mert nincs rajta gomb.

-Tuti?

-Halal biztos.

Majd odasetalt, megemelte, megforditotta es a hatuljan egy eldugott helyen egy szinte lathatatlan, kb 3 mm-es kis pockot talalt, amit atkattintott es a merlegem ismet kiloban mert...

En meg egtem, mint a rongy.

Szoval en csak annyit tudok tanacsolni, hogy nezd at a hatuljanak megegyszer minden egyes negyzetcentimeteret, hatha te is sikerrel jarsz...

2009. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!