Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Digitális kijelzős mosógépem...

Digitális kijelzős mosógépem mindíg rosszul mutatja a hátralévő időt, miért lehet?

Figyelt kérdés
2 hónapja vásároltam, de még soha nem fejezte be a mosást a megadott időn belül. Az 1 órás program 1 óra 20 percig tart, a másfél órás 2 óráig, stb. pedig elég drága gép volt, egyébként más bajom nincs vele.
2009. febr. 6. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A ruha súlyától függ szerintem. Nekem is így van. Pl. a bekapcsolásnál egy 2 órás program, ha nem sok ruha van benne, 10 perc mosás után, rögtön csökkenti a fennálló időegységet. Milyen mosógép? Engem is csapott már be, reggel mondom kimos mire indulnom kell, és nem úgy volt, legalább 15-20 perccel tovább tartott a program, de közben mindig utánállítja magát az időmérő.
2009. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elektrolux tipusú, azt gondoltam rövidebb programok is vannak rajta, de sajnos így hogy nem tartja be az eredetileg kiírt időt, tovább tart minden mosás.
2009. febr. 6. 13:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem egyébként rögtön elkezd csökkeni az idő, sokszor az utolsó 10 percig rendben is van, de ekkor lelassul, és a 10 percből 20-30 lesz.
2009. febr. 6. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig a legszuperebb, legflancosabb dolgokat meg venni.

Tapasztalat.

Minél több az elektronikus kütyü, annál több a meghibásodási ráta.



P.

2009. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az olcsóbb kategóriás is csak 6 évig bírta, megette a rozsda, és fűtőszálat 3-szor kellett benne cserélni. Éppen ezért vettem most egy középkategórást, 100eft-ért. Szerintem ez nem luxuskategória, de elvárná az ember, hogy ilyen összegnél már ne legyen probléma legalább egy jó pár évig.
2009. febr. 20. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!