Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Smoothie Maker mennyire jó?...

A Smoothie Maker mennyire jó? Láttam hogy már van egy ilyen kérdés, de arra nem válaszolt senki. Ha azóta vett valaki, írja meg hogy milyen.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 09:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én végül nem ezt,hanem egy 550W-os üvegkelyhes ETA-t választottam.Főként a teljesítmény miatt.Hangos,de hatásos:)Mindent felaprít!:Úgy gondoltam,hogy a Smoothie a kb.300W teljesítményével nekem kevés lenne.
2011. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Bizti jól választottál legalább a kész átverés sóban nem paliztak be. A reklámfilm szemfényvesztés, saját tapasztalatom másról szól.
2012. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy nem írtam, be sem léptem ide mert régebben mindig kaptam e-mailt ha valaki hozzászólt egy kérdéshez, most már nem kapok.

Azt gondoltam senki sem írt.

Szóval két hónapig vártam, kettőször telefonáltam nekik hogy mikor küldik, de mindig azt mondták hogy hiány van belőle. Meguntam és lemondtam a megrendelést. De ha olyan jó lenne még mindig érdekelne.

2012. ápr. 29. 08:14
 14/14 anonim válasza:
Sokkal többre mész egy normál turmix géppel, ennyi pénzért már nagyon jókat lehet venni. Csak ez a smoothie készítő olyan hangzatos...de nem sok pozitív tapasztalattal találkoztam idáig.
2012. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!