Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kérdés! Tul hangos a mosógépem...

Kérdés! Tul hangos a mosógépem centrifugáláskor. Mi baja lehet? Köszi JKati

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 18:11
 1/9 anonim válasza:
nekem a mosógépem hangos, amúgy szerintem csapágyas, magyarul hívj hozzá szerelőt
2011. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zoli79 ***** válasza:
Nem vagyok 30 éve mosógépszerelő de a tapasztalatom azt mutatja vízkő okozta problémája lehet,vagy csapágyas.De 1 biztos szerelőt igényel.Vagy 1 új mosógépet.
2011. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is úgy gondoltam szerelőt fogok hívni!
2011. jan. 24. 13:18
 4/9 alfonz64 ***** válasza:
Hát, bármi. Hány éves a mosógép és mindig ilyen hangos volt, vagy csak azóta hogy egy félpár zokni a kis résen félrement a dobnál :)))
2011. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Legyen szíves kivenni belőle a téglát!
2011. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem 1000-es fordulatnál kipréselte a merevítőt a melltartóból és kiment a lukon dob alá és minden fordulatnál csattogott, na annak ronda hangja volt :-)

Még jó hogy hosszú csipesszel ki tudtuk venni, 3 napos volt a gép, ki gondolta, hogy ilyen erővel centrifugál...

2011. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az én gépem is hangos volt!Ráadásul nem találom a fekete-sárga foltos cicámat...

:(

2011. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már szerelőt hívtam és csapágyat kell benne cserélni.Amugy köszönöm a válaszokat még a vicceseket is!!!/pl téglás meg a macskás/
2011. febr. 3. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:

uj mosogep hogy lehet hangos?

szomszed panaszt tett.

sansund eco bubble 7 kilos.

wf70f5e5w4w

2014. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!