Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nagyon rázkódik az új Privileg...

Nagyon rázkódik az új Privileg mosógépen centrifugálásnál! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Privileg 5212S felültöltős mosógépet. Az a gondom vele, hogy centrifugálásnál annyira rázkódik hogy szinte tépi ki a falból a csöveket!! Már a centrifuga fordulatszámát is beállítottam 400 és ugyan úgy "vergődik" mint 1200. A ruha mennyisége se sok mert először arra gyanakodtam, hogy sok a ruha.

Valaki járt már így? Légyszíves segítsetek!!!!


2011. jan. 11. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Teljesen vízszintes alatta a padló? Rendesen beállítottad a "lábait"?
2011. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a tipikus új mosógépes hibát követted el!!

Műszaki eladóként mondom hogy ezzel a hibával jön vissza a vevők nagy része.

Nem vetted ki belőle a dobrögzítő csavarokat!Hátul van kettő-három db jókora csavar ami szállításnál rögzíti a dobot.Ha ezt nem távolítod el akár súlyosan károsíthatja a gépet!Olvasd át a használati útmutatót és megtalálod hol van és hogy kell kivenni.Direkt nem árulom el, mert szeretnélek a használati elolvasására ösztönözni,sajnos ezt szinte senki nem teszi meg azt hiszik dísznek van.

2011. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Akkor szokott előfordulni, ha kevés a ruha benne. Le kell állítani, megigazítani az egy csomóba tömörödött ruhát, és mehet tovább.

Ha most lett üzembe helyezve: Biztos, hogy mindegyik "szállítási dobrögzítő" el lett távolítva?

2011. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Oké megnézem ezeket a csavarokat. Csak az a gond, hogy magyar használati utasítása nincs. Netről töltöttem le egyet de ott nem láttam ilyesmit. Na megnézem azért. Köszi szépen!!!
2011. jan. 11. 17:35
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyar utasításért reklamálj a boltban mert kötelezően jár hozzá!

De mivel nem vagyok önző, és műszaki eladóként a gépemen számtalan dokumentum linkje megvan, ezt is el tudom küldeni neked!

Remélem megérdemlek érte egy zöld kezet!

Tessék itt van: [link]

majd kattints alul a csatolmányok fülre!

2011. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezzel a dobrögzítő csavarral egy kérdés! Ez csak akkor "lép életbe" ha centrifugálok??? Mert a mosás megy normálisan csak a centrifugánál van baj!
2011. jan. 11. 17:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy biztos megtaláld a 13-14. oldalon keresd!
2011. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi ezt találtam meg a neten én is! De nem vagyok egy műszaki zseni és én nem látok itt dobrögzítő csavarokról semmit! :(
2011. jan. 11. 17:42
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Igen általában centrinél veszed észre a magas fordulatszám miatt.
2011. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ha a kedves műszaki eladóhoz lenne egy kérdésem!!

A gép most tele van ruhával, le van állítva. Ilyen eseteb kivehetem ezt a csavart????

2011. jan. 11. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!