Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógépet vegyek?...

Milyen mosogatógépet vegyek? Olcsó legyen és sokáig bírja Max 70 000 forintos.

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 13:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Indesit DFG-051-es típusú mosogatógépem van most. 1 éves és elromlott. Nem fűti fel a vizet. Ennek javítása mennyi lehet?

És amúgy ezek közül a márkák közül, amiket felsoroltál, abból melyik fajta? Nem 1 évre szeretnék mosogatógépet venni.


Erről mi a véleményed?


[link]

2011. jan. 2. 11:45
 12/14 anonim válasza:

Bosht és nagyot vegyél, olyat, amelyik csendes!Az ára kicsit több lesz, de ez hosszú távú beruházás.

Semmiképp se vegyél kicsit, nem kell minden nap elindítani. Mindent leöblítek hideg vízzel és úgy teszem be, aztán pár nap elteltével ragyogva kijön minden. Hétvégén meg naponta megy a program. Remélhetőleg még időben írtam.

Írd majd meg, hogy milyet vettél!

2011. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 N.Balu válasza:
0%

Szívesen mondanám, hogy inkább nősülj meg, vagy tanulj meg magad után mosogatni, vagy inkább együtt a kettő, de úgysem értenéd ... most még nem.


XD ;-)

2011. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Ezt a választ komolyan nekem szántad? Jól meg kellett volna gondolnod, mielőtt hülyeségeket írsz.

Láttad a kérdést? Ha nem, akkor olvasd el újra.


Mit nem értenék, most még nem? Te miről beszélsz?

Szerinted, csak egy pasi vehet mosogatógépet?

Más opció nem jut az eszedbe?


Képzeld! Férjnél vagyok és két gyermekem van.

Az egyik kisfiam 7 éves, a másik kisfiam 10 hónapos.

Már van egy mosogatógépem, de a férjemtől kapok újat.

Miért van és miért kapok? Hogy több időm legyen Rájuk.

Ne a mosogatásra pazaroljam el ezt az időt, amit Velük is eltölthetek. Tudok mosogatni, mert megtanultam. De megtehetjük, hogy legyen mosogatógépünk. Más nem teheti meg. Ne hogy már Te oszd itt nekem az észt.

Hány éves vagy? 12?


Roppan sok eszed lehet, ha ilyen hülyeségeket írsz.

Nem tudom miért szólsz olyat témához, amit nem értesz.

2011. jan. 5. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!