Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől vizes folyton a hűtő?...

Mitől vizes folyton a hűtő? Nem győzőm szivaccsal felitatni?

Figyelt kérdés

A zöldség tároló rekeszek alá folyik a víz. Ha magasabbra veszem a hőmérsékletet, akkor megfagy, és egy nagy jégtömb lesz ott, ha lejjebb veszem csupa víz lesz alul minden.

Ha leengedem, akkor is ilyen, nem változtat rajta.

Indesit hűtő, most 3-as állásban van. Így is fagyaszt.

Segítsetek légyszi!!!!


2010. dec. 16. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyanez volt! Az a gond,hogy hátul az a ki leeresztő nyílás eltömödik, nem tud lefolyni a víz rendesen! A férjem fogott egy hosszú huzalt és óvatosan végigvezette le az aljáig. Azóta nincs ilyen gondom!
2010. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálunk is ez a gond! Ugyanez a hűtőtípus! Köszike! Kipróbáljuk!
2010. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Amit az első leírt, az a jó megoldás, nálunk is volt ilyen, nem tudtuk mitől van. Aztán a szomszéd mutatta meg, hogy mit kell csinálni.
2010. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Benne van a használati útmutatóban a megoldás!


Miszerint ha ilyet tapasztalsz, akkor jobb esetben eltömődött a lefolyónyílás. Nem kell ide a szomszéd meg a szerelő. :-)

2011. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 82reni válasza:

Okok lehetnek:

-eldugult az elvezető

-tele a hátsó folyadékgyűjtő

-Túl szorosan lett a falhoz állítva a hűtő, nem szellőzik, vagy a polcokon lett hozzá nyomva a hátsó olvasztós falhoz

-túl sok étel-ital lett betéve, vagy nem megfelelő elrendezéssel

-folyadékok nem voltak letakarva, és annak a nedvessége csapódik ki

-ajtó kinyitásakor a hőmérsékletkülönbség miatt ill. a még páradúsabb kinti levegő csapódik le

-az ajtó szigetelése nem megfelelő

-melegen lett betéve étel

-15 fok alatti vagy nagyon meleg (kb. 22 foktól) a tároló helység

-rosszul lett beállítva a hőmérséglet



Az új hűtők hátránya, a régieknél nem nagyon fordult elő.


Nekünk is minden polc tocsog a vízben, akár naponta törölhetnénk.

-én ugyan régen mindég letakartam az ételt, de a család többi tagja nem

-melegen is visszatehettek ételt

- sokszor borzasztóan párás a konyha levegője, télen van hogy hideg is, nyáron meg hát az adott hőmérsékletű

A hátsó víztározó volt csordultig tele is, eltömődve nincs, szigetelés rendben, olykor az ételek valóban alig férnek a hűtőbe (szülinap, névnap, utazás),és a nagy technika áldozataként tovább küzdök a TOCSOGÓ POLCOKKAL..! :(


+ TIPP: EZÜST VÍZ, STEVIA ÉS GRAPFRUIT MAG KIVONATTAÉ LEHET FERTŐTLENÍTENI A HŰTŐT, SZAGTALANÍTANI SZÓDA-BIKARBÓNÁVAL (I KG ÉTKEZÉSIT LEHET VENNI PÁR SZÁZ FORINTÉRT PALEOS BOLTOKBAN, WEBSOPOKBAN)

a HŰTŐ ELSZÍNEZŐDÉSEIT A RADÍRSZIVACS REMEKÜL ELTÁVOLÍTJA!

2014. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 82reni válasza:
(ezüst kolloidos spray -én a többit is belekevertem, sebgyógyulásra, gyerekek mellé, torokfájás leküzdéséhez is tudom ajánlani!)
2014. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!