Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van-e valakinek régebbi...

Van-e valakinek régebbi Vorwerk Kobold porszívója?

Figyelt kérdés
A 120, 121, 122, 131,135 típusúak érdekelnének, és hogy a legújabb 140-es modell többet tud ezeknél, vagy csak dizájnosabb?
2010. nov. 18. 12:22
 1/3 jamesbond ***** válasza:
28%
Nagyon nem éri meg az árát! Ha a negyedébe kerülne, esetleg.
2010. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noja82 válasza:
Szia! Nekem van új! A 140-es. Igen, többet tud,mint a régiek. Mivel a cég folyamatosan fejlesztett a 140-es már 42 világszabadalommal rendelkezik, ezek közül az egyik legfontosabb, hogy allergiásoknak ajánlott. Az új porzsáknak köszönhetően, ami HEPA-zsák, már semennyi por nem kerül vissza a környezetbe, és nem csak a por nem jön vissza,hanem a baktériumokat, vírusokat, csírákat is magában tartja. Sokkal takarékosabb, mint más porszívó zsákja. Továbbá már nem csak a szönyegeket lehet vele tisztítani, takarítani, hanem ágyat, matracot, kárpitot is. Külön matrac kefe van a szettben, illetve külön tisztítószer. Ha van még kérdésed, mindenre tudok válaszolni, írj mailt!
2011. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noja82 válasza:
Továbbá szerintem az árát is megéri, mivel nincs még egy olyan porszívó, ami ilyen hatékonyan takarít. Mióta ezt használom, azóta 3 hetente van szükség csak a portörlésre, illetve nem kell felmosnom. Így az ezekkel járó költségeket már meg is spóroltam. És ha végig gondoljuk egy vödör felmosóvíz a benne levő tisztítószerrel együtt kb. 300 Ft. Na ha minden nap felmosol, akkor az havonta 9000 Ft. A koboldot meg ennyiből simán megkapod, és még tisztaság is lesz, nem úgy mint nélküle.
2011. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!