Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van ilyen porszívója valakinek...

Van ilyen porszívója valakinek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szüleim házat építenek. Ismerősünknek olyan porszívója/rendszere van, hogy valahova be van építve maga a porszívó, kazánba vagy nem is tudom. A lakásban minden helységben van egy kis billenőajtó, ha lenyitjuk, ki tudjuk húzni a porszívó csövét, ha végeztünk vissza, tehát magához a porszívóhoz nem kell nyúlni. Számomra elképzelhetetlen így az egész, és a beszerelése is, de lényeg az, hogy a falból kihúzzuk a csövet, és lehet is porszívózni.


Ilyet szeretnénk mi is, de felmerült a kérdés, vajon érdemes-e, megérné-e?


24L


2011. ápr. 6. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
tök felesleges...több százezerbe kerül és 1 sima 10000ft-os porszívó többet ér nála, max gazdagok vesznek ilyet nagyzolásnak
2011. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értelek
2011. ápr. 6. 19:01
 3/5 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem miért lenne nagyzolás? Senki sem tudná mi az. Mert egy baromi drága Merci, vagy BMW na az nagyzolás
2011. ápr. 6. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:

A kis háztartási porszívóknak az előnye, hogy olcsóbb, és könnyen, olcsóbban szervizelhető.Hátránya a finom por, amit elől kifúj. A porzsák a nagyon finom port nem képes megfogni, hiszen akkor a levegő sem jutna át rajta.

A Te a központi porszívóra gondolsz, ami százezres tétel. Az előnye, hogy a finom port nem a szobádban fujja szét, hanem kiküldi a szabadba, természetesen szűrőn keresztül, ami ugyanúgy fogja meg a port, mint a kicsin a porszák.Hátránya, ha meghibásodik, az költségesebb, és a fix csőcsatlakozások miatti hosszú (akár 6-8 m) gégecső.

2011. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Volt egy helyen ahol takaritottam,igényesen volt megcsinálva, drága felszerelésböl (németo.), de nem dobott hanyatt. Nem szivott nagyot, és a csövét ugyanugy huzni kellett mindig, mint egy porszivot, igy semmivel nem volt praktikusabb. és ha nem szivott, akkor meglehetett keresni, hogy hol nincs zárva rendesen a billentöajtoja. Személy szerint én nem költenék rá,annyi elönye van, hogy csak ott van porszivo szag, ahol a porszivo van, pl pince, igy a lakásban nem lesz porszivo szag, meg nem keveri a port, mivel nem fuj ahol porszivozol, de ez az elöny nekem kevés lenne ahhoz, hogy ilyet akarjak. Megérni nem éri meg. Takaritonöként csak a porzsákos porszivot ajánlom.
2011. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!