Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit mosógép elakad mosás...

Danimako kérdése:

Indesit mosógép elakad mosás közben? (Több lenn)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy kb 5-10 éves indesit mosógép van az albérletben ahol lakom, felültöltős, és megszakította a mosást, világított pirosan a “szivattyú tisztítás szükséges” piktogram. Volt ilyen már egyszer pár hónapja, akkor az volt a baj, hogy valahogy bekerült a szivattyú kerékhez egy színfogó kendő, leengedtem a vizet, kiszedtem a kendőd, és azóta jó volt a gép. Most viszont víz leengedés után, nem volt semmi idegen dolog a szivattyúnál. Újra be raktam a mosást, majd megint kiállt ugyanazzal a hibával. Most elindítottam egy üres mosást, ecettel, hátha csak el van valami koszolódva, még nem ért a mosás végére, de néha mikor kis fordulaton forgatja a dobot, nyikorgó hangja van. Menthető a gép? Szerelőt érdemes hívni? Vagy esetleg egyből új mosógép szükséges?

#Indesit #Felultoltos
ma 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a szintérzékelő vicceskedik.

[link]

Dugulás vagy meghibásodás esetén adhat jelet hogy még víz van a készülékben, mikor már üres.

Ha a csövét lehúzod, ki kell fújni, hogy van-e benne valami.

ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Lehet, hogy az ecettől nyüszít a szimering, majd a mosószerrel / öblítővel vissza kell síkosítani, hogy jó legyen neki.
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én biztosan kihívnám. Ha jól értem a főbérlő tulajdona, így neki kell állnia a költségeket.
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!