Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen eszközről beszélhetett...

Milyen eszközről beszélhetett az beszélhetett az exem? (hősugárzós kérdés)

Figyelt kérdés

még pár éve beszélt nekem az exem arról hogy nem volt náluk fűtés és valami radiátort (?) vagy hősugárzót (?) használt a zárt szobájában amikor elkezdte érezni hogy gyengül és alig tudott kijutni mert majdnem ott helyben meghalt és érezte ha most nem áll fel és nem megy ki akkor neki annyi. ennyire emlékszem abból amit mondott. kerestem a témában de nem találtam semmit..

nem akarok semmi rosszat csak kíváncsiságból érdekel h mi lehetett az.

egyáltalán ez mi?



ma 14:15
A kérdező szavazást indított:
nem tudom miről beszélhetett
tudom miről beszélhetett, leírom
4 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és mindenképpen hordozható fűtő eszközről van szó!!! mintha valami ilyesmiről beszélt volna!
ma 14:16
 2/6 A kérdező kommentje:
-az
ma 14:17
 3/6 Morzsi007 ***** válasza:
87%

Valami szénmonoxidos cucc lehetett.

Szieszta vagy konvektor, amiben láng van.

ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak hipochonder volt
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is sziszta gázkályha lehetett. Vagy valami más, nyílt égésterü kályha.

Az megeszi a zoxigént a levegőből.

ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5- az összes ilyen kályha gázpalackkal működik vagy van olyan is, ami megeszi az oxigént de nem gázpalackos?
ma 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!