Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miről beszélhet a Hölgy a...

Miről beszélhet a Hölgy a videóban, érdekelne nagyon?👇

Figyelt kérdés

Nem tudok angolul de már bánom, hogy nem tanultam!


[link]



2021. júl. 9. 07:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, túl hosszú, nincs türelmem hozzá, talán másnak lesz, addig is letöltöttem a feliratot, eltüntettem a sortöréseket, így viszonylag értelmes szöveget kaptam vissza a Google Fordítótól:


"Hát hello, itt vagyunk vasárnap

2020. június 28., 20:40 itt fent


Északkelet-Ohio, és ez az Amerikai Egyesült Államokban van azok számára, akik nem tudják, és itt, a déli délnyugati égboltunkon, valódi magasan, 57% -ban megvilágított hold van fentünk a SkySafari Pro alkalmazás szerint, és ma este teszteljük a Nikon P1000-et, amellyel problémáim voltak, és nem vagyok biztos benne, de lehet, hogy ma este rendben működik, ma nem volt korábban és nem a minap, de hadd csukjam be ez az információ kikapcsol, és körülbelül ugyanabban az időben vagyunk itt, mint tegnap este, és eddig úgy néz ki, hogy a hold elég jól bejön, hadd nézzem meg, hol tartunk itt. Azt hiszem, ez körülbelül olyan messzire megy, amennyire csak tudunk menni, háromezerszer kétszer a tegnap esti beállításoknál, igen, eddig nagyon jól néz ki, de menjünk végig igen sétálunk egy kicsit, igen, jól néz ki, de még mindig vannak itt néhány probléma, az általa előállított színek nem, csak messze vannak a skálától, és voltak olyan digitális vonalak is, amelyek most nagyon hangsúlyosak lettek úgy tűnik, hogy a fókuszprobléma most rendben van, de még nappal is látom azokat a digitális vonalakat hmm, már azelőtt észrevettem őket, hogy az akkumulátor kimerültségének fiaskója megtörtént, de igen, ez rendben van, hadd hozzam méretre így kapok egy klipet rendben, így megyünk, látjuk, ahogy a felhők fölé gördülnek, de motorok vannak körülöttem, függetlenül a napszaktól, de igen, nem tudom, mi van a színekkel ezen a kamerán is csak rosszabbak lettek, főleg a kék szín és csak úgy tűnik, hogy annyira eltúlzott itt a P1000, de megint azt gondolom, hogy mindez ugyanazoknak a problémáknak a része, amik nekem vannak, a fókuszproblémáktól a digitális vonalakon át a színekig - ó, igen, sok hangproblémám van vele, a legtöbb

videók Nem tudom használni a hangot, és használnom kell az itt található kis felvevő hangját, már hónapok óta gondom van ezzel a problémámra, nagyon jó hónapok óta, és csak egyre rosszabbá vált, de még mindig remek kamera, amikor működik oké, akkor tekerjük be ezt, és lehet, hogy megragadom a másik kamerát, csak referenciaként felhasználva, rendben, megyünk, bemegyek, és megragadom a másik kamerát, mindjárt jövök, viszlát, rendben és ott megyünk vissza a Canon másik beállításával és a két telekonverterrel, és sok fénysugarat, négy fénysugarat veszítünk, így F / 11-es, ez az F 2,8-as objektív és ez így van amennyire be tudunk menni ezzel a kamerával a 10x-es fókuszáló zoom használatával, és rendben van, még mindig nem olyan jó, mint szeretném, de sétálunk egyet, feljutunk a fénysugár területére és én Elmondom, hogy mi az, amire nagyon nehéz fókuszálni ezzel az uh beállítással, a fókuszgyűrű legkisebb érintésével és

fiú Wow, nézd meg azt a krátercsomót krátereken, azon az egyetlen területen, hmpf az egyetlen dolog, amit tehetek, hogy a Final Cut Pro-ban tovább megyek, és képesek leszek vágásnagyításra, lehet, hogy adunk neki egy lövést de nagyon elégedett vagyok azzal, hogy a hold mennyire jól jött ki a nap ezen időszakában a kék égen, rendben, hadd szerezzek egy klipet erről, mindjárt jól leszek, szóval megpróbáljuk végezzen egy rakásolást abban a Lynkeos alkalmazásban egy Mac-hez, nagyon örültem annak, hogy a verés mennyire jött ki tegnap este ezzel a beállítással, de különben is ez elég jó megjelenés ott, és eddig, legkevesebb, ha a Nikon működik, lehet, hogy nincs a csúcsán, de működik, és ez a Canon-beállítás nehéz, de kivitelezhető, így ez nagyon jó, most 21: 01-kor. itt fent, úgyhogy vigyázz, viszlát Ohióból - mondja Jayling és az ohiói madarak"

2021. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, figyelmetlen voltam, bemásolom újra most már tényleg sortörések nélkül, ezek megkavarhatják a fordítást:


"Hát hello, itt vagyunk vasárnap

2020. június 28., 20:40 itt fent


Északkelet-Ohio, és ez az Amerikai Egyesült Államokban van azok számára, akik nem tudják, és itt, a déli délnyugati égboltunkon, valódi magasan, 57% -ban megvilágított hold van fentünk a SkySafari Pro alkalmazás szerint, és ma este teszteljük a Nikon P1000-et, amellyel problémáim voltak, és nem vagyok biztos benne, de lehet, hogy ma este rendben működik, ma nem volt korábban és nem a minap, de hadd csukjam be ez az információ kikapcsol, és körülbelül ugyanabban az időben vagyunk itt, mint tegnap este, és eddig úgy néz ki, hogy a hold elég jól bejön, hadd nézzem meg, hol tartunk itt. Azt hiszem, ez körülbelül olyan messzire megy, amennyire csak tudunk menni, háromezerszer kétszer a tegnap esti beállításoknál, igen, eddig nagyon jól néz ki, de menjünk végig igen sétálunk egy kicsit, igen, jól néz ki, de még mindig vannak itt néhány probléma, az általa előállított színek nem, csak messze vannak a skálától, és voltak olyan digitális vonalak is, amelyek most nagyon hangsúlyosak lettek úgy tűnik, hogy a fókuszprobléma most rendben van, de még nappal is látom azokat a digitális vonalakat hmm, már azelőtt észrevettem őket, hogy az akkumulátor kimerültségének fiaskója megtörtént, de igen, ez rendben van, hadd hozzam méretre így kapok egy klipet rendben, így megyünk, látjuk, ahogy a felhők fölé gördülnek, de motorok vannak körülöttem, függetlenül a napszaktól, de igen, nem tudom, mi van a színekkel ezen a kamerán is csak rosszabbak lettek, főleg a kék szín és csak úgy tűnik, hogy annyira eltúlzott itt a P1000, de megint azt gondolom, hogy mindez ugyanazoknak a problémáknak a része, amik nekem vannak, a fókuszproblémáktól a digitális vonalakon át a színekig - ó, igen, sok hangproblémám van vele, a legtöbb videónál nem tudom használni a hangot, és az itt található kis felvevő audióját kell használnom, ezt a problémát már évek óta gondoltam, jaj hónapok óta, és ez csak egyre rosszabbá vált, de mégis remek kamera, ha rendben működik, csomagoljuk be, és lehet, hogy megragadom a másik fényképezőgépet, csak referenciaként használva. Jól megyünk, bemegyek, és megragadom a másik kamerát, mindjárt jövök , viszlát, rendben van, és megyünk, visszatértünk a Canon másik beállításával és a két telekonverterrel, és sok fénystoppot, négy fénysugarat veszítünk, így F / 11, ez az F 2,8-as lencse, és amennyire csak lehet ezzel a kamerával a 10-szeres fókuszáló zoom használatával, és rendben van, még mindig nem olyan jó, mint szeretném, de mi sétáljon körbe ezen, menjen fel a fénysugár területünkre, és elmondom, mi az, amire nagyon nehéz fókuszálni ezzel az uh beállítással, csak a fókuszgyűrű legkisebb érintésére és egy fiú Wow, nézze meg azt a krátercsomót krátereken az egyik terület, a hmpf az egyetlen dolog, amit tehetek, az az, hogy a Final Cut Pro-ban tovább megyek, tudnék vágni egy nagyítást, lehet, hogy adunk neki egy lövést, de nagyon elégedett vagyok azzal, hogy a hold milyen jól van jártam a nap ezen időszakában a kék égen, rendben, hadd szerezzek egy klipet erről, rögtön jól leszek, szóval megpróbálunk egymásra rakni egy Lynkeos alkalmazást egy Mac-hez, nagyon örült annak, hogy tegnap este milyen jól jött ki a verem ezzel a beállítással, de amúgy ez elég jó megjelenés ott, és eddig legalább a Nikon működik, lehet, hogy nincs a csúcsán, de működik, és ez a Canon beállítás ez nehéz, de kivitelezhető, így nagyon jó, most 21: 01-kor itt fent, úgyhogy vigyázz, viszlát Ohióból - mondja Jayling és az ohiói madarak"

2021. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. júl. 9. 08:16
 4/21 A kérdező kommentje:
👍.
2021. júl. 9. 08:17
 5/21 Szirty ***** válasza:
85%
Egyébként bekapcsolhatod a magyar feliratozást magad is a youtube videón. Igaz autotranslate, de az is valami :)
2021. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hol kapcsolom be azt?
2021. júl. 9. 08:26
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Feliratot bekapcsolod (vagy gépen c billentyű, mint captions), aztán fogaskerék, felirat, fordítás,és kikeresed a magyart.
2021. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Itt nincs, nem minden videónál van. 1-es voltam.
2021. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Szirty ***** válasza:
88%

"Itt nincs"


Van. 1 perccel előtte néztem meg és kapcsoltam be.

Van!

2021. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Valóban, kár volt ezzel vacakolnom, bár talán így összekapcsolva a szöveget talán van különbség.
2021. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!