Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosógép hány fokos vizet...

A mosógép hány fokos vizet enged ki magából? Tehát 90 fokos mosás után a kifolyó szennyvíz hány fokos?

Figyelt kérdés

ma 16:07
 1/5 Gabi bácsi válasza:
24%
88 fokos
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
De ha hűl az idő, akkor csak 87.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
55%

Lúghűtésnek nevezik, amikor a meleg vízhez (még a 40 °C-os programnál is), a végén hideg vizet ereszt a gép.

Elvben ez a csatornarendszer kímélése miatt ajánlatos. Nem én találom ki, ezt már az öreg Energomat is tudta, talán épp annak könyvében olvastam.

Tehát nem "magától" hűl és én úgy vagyok vele, ha nem lenne egy hőmérőm, akkor vennék egyet.

Ha van multiméter, ahhoz is tartozhat K-típusú hőelem, amivel a mérés elvégezhető. Már amennyire van ennek jelentősége, hogy pontosan tudni kellene.

ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kéne mérni. De nem túl meleged. Ahogy Mérnök úr mondja, enged a mosási ciklus végén a forró vízhez hideget és csak utána nyomja ki. Nekem a kádba engedi a gép, nem túl meleg, nem éget még 90 fokos mosás után sem.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Bosch gépem van, a 60 fokos mosásnál is lehűti a vizet, mielőtt kiengedni.
ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!