Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nagy baj van, mire számíthatok...

Nagy baj van, mire számíthatok, ha bejáratás nélkül használtam a sütőt?

Figyelt kérdés
Rá van írva, hogy első használat előtt 1 órát max. hőfokon kell járatni egyik programon + 2x15 percig maxon másik programokon. Én ezt kihagytam, mert éhes voltam és sütöttem benne valamit. Most valami kemikáliák bele mentek a kajámba és...???
szept. 10. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Bejáratás nélkül csapágyas lesz a fűtőszál, és még a tepsi is hengerfejes lehet, ami főleg kanyarban veszélyes.
szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy már használtad étel készítésre, az előírt beüzemelést hajtsd végre. Az ugyanis leégeti a korrózióvédő bevonatokat a sütődről. Ne minden sütésnél égjen le róla egy kicsi, és kerüljön a kajádra. Egy bagós sem két szál cigitől kap tüdőrákot, hanem a huzamosabb használat során. Oké, siettél, figyelmetlen voltál. De üzemeld be végre előírás szerint a készüléket!
szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Van eszem, megtettem magamtól is az előírtakat!!!! De köszi a tanácsot
szept. 17. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!