Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen "magasnyomású" mosót...

Milyen "magasnyomású" mosót lehet használni beltéri klíma tisztításához?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy olyan mosót ami beltéri klíma tisztításához alkalmas. Nem szeretnék 50-60 ezrert költeni rá mert egyébként nem használnám ki. Találtam olyan akkus magasnyomásút ami 30 bar a teljesítménye. Ezek alkalmasak vagy ettől speciálisabb szükséges hogy ne tegyen kárt a ventilátorban?

szept. 7. 18:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Igen, mivel a beltéri klíma beltérben van és nem kint. Beltéren belül a falon van nem pedig a földön. És ráadásul működéséből adódóan még magasan is van. Így kell egy létra. Na ezért kell magasnyomású és nem alacsony.
szept. 7. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
nincs olyan hogy magasnyomású, nagynyomású van csak
szept. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as, nagyon köszönöm a videókat. Az első videóban ha jól láttam még egy nagyobb teljesítményűvel tisztítják mint a két másikban videóban található gép. Akkor ez végül is jó lehet. Nagyon köszönöm.

Kevésbé kedves 4-es köszönöm hogy ismét vetted a fáradtságot és kommenteltél. Azért majd keress már rá az interneten arra hogy magasnyomású mosó. Mivel úgy látom az időd rengeteg, kommentelj minden olyan helyre ahol magasnyomásút írnak! Jövő nyárig el tudsz vele lenni!

szept. 8. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szobában magasnyomású mosóval akarsz mosni? Minden vizes lesz. Nem hiszem hogy a klímások is azzal csinálják.
szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
#4 sok hülye is van. egyébként elsőnek kommenteltem, ez lesz most a második
szept. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szájzuhany!
szept. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!