Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A beépített elektromos páraels...

A beépített elektromos páraelszívók elektromos csatlakoztatása villásdugóval történik? Ha le akarom szerelni őseimnél a mostanit, hol érdemes keresnem a csatlakozást? Gorenje.

Figyelt kérdés
júl. 31. 11:48
 1/6 Szirty ***** válasza:
16%

"...hol érdemes keresnem a csatlakozást?"


A vezeték mentén a készülékből induló végétől kezdve.

júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HA ezt így megkell kérdezni akkor inkább hagyd.
júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem is akartam megkérdezni, csak úgy néz ki nem lesz más lehetőségem.

Csak gondoltam lesz annyi segítség itt, hogy valaki megmondja, hogy ezeknél jellemzően hol van a kábel, mert a leírásban nem volt benne és én múltkor benéztem a szűrőket leszedve, de elsőre nem láttam, gondoltam esetleg... de tulajdonképpen nem is vártam más válaszokat..

júl. 31. 13:10
 4/6 Szirty ***** válasza:
0%

"..de tulajdonképpen nem is vártam más válaszokat.."


Percek alatt meg lehetne mondani mi a válasz a kérdésedre pontosan, ha látnánk hogy van kivitelezve.


Viszont nem látjuk.

Így sajnos csak olyan válaszokat lehet adni, ami számtalan újabb kérdést vet fel benned és mivel nem a várt választ kapod minket hibáztatsz. Azért léteznek szakemberek hogy megoldják ezeket a problémákat személyes jelenléttel.

Elnézést kérünk emiatt, nagyon sajnáljuk!

júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát csak az a baj a szakemberekkel, hogy mostanában sok dolgot nem vállalnak és most még azt vadászok, mert akiket hívtam nem foglalkoznak csak javítással.

A kérdés feltevés előtt néztem a leírásokat is, de nem láttam a rajzon a kábelt.

gorenje df6116e

[link]


Önmagában nem is lenne gond, ha most szerelném be az újat és semmi se lenne még beépítve, akkor látnám, előtte lefotóznám mi hogy van stb.

júl. 31. 14:08
 6/6 Szirty ***** válasza:
0%

Teljesen megértem a dilemmádat hogy nincs szaki aki vállalja vagy épp drága.

De "home made" módon nekimenni nulla ismerettel úgy hogy "hova megy a kábel" nem szabad.

Úgy folytatni pedig hogy nem tudom hogy kell, de "próbáljuk meg így, nem megy, akkor próbáljuk meg úgy" az igencsak veszélyes lehet.

(mindig a hoppával van a probléma)


Én nem tudom milyen ismeretekkel rendelkezel, de nem így kéne megtanulni a dolgot.

júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!