Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet hogy lehet konyhába...

Mosógépet hogy lehet konyhába bekötni?

Figyelt kérdés

júl. 28. 22:10
 1/6 anonim válasza:

Nekünk konyhába lett bekötve a mosógép és a mosogatógép is, egymás mellé. Harmadiknak melléjük maga a csap, ahol lehet kézzel mosogatni, vizet engedni edénybe stb.


A vízszerelő megcsinálta a kiállást, azaz a csöveket. Az asztalos pedig a konyhabútort. A vízszerelő bekötötte a végén a gépeket.

júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meglévő konyhába utólag hogy lehet beszerelni a lehető legkisebb bontással?
júl. 28. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Víz kell hozzá, meg szennyvíz csatlakozás. Én ugyan villamossággal foglalkozom, de nem szoktam ilyenért vizest hívni.

Ám azt nem tudom, hogy mik a képességeid, és a helyi adottségok a szükséges dolgok kiépítésére.

júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ide kéne egy mosógép.

Hova a legcélszerűbb elhelyezni?

júl. 28. 22:25
 5/6 Szirty ***** válasza:
61%

A hűtőt átrakod máshova. A helyére berakod a mosógépet.

Ott megoldható viszonylag fájdalommentesen a csövezése és közel van a lefolyó meg a víz.

júl. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott, be tudjuk rakni a fürdőszobába a mosógépet.
júl. 29. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!