Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tényleg eltört a Gorenje sütő...

Tényleg eltört a Gorenje sütő B9000 AL , ART . N. 66 59 11 zsanérja? Képek link-ben pirossal jelölve az a hely,ahonnan kiesett a " szögecselt" kis csavar,jobb/ bal oldalról. Link mellékelve alul

Figyelt kérdés
[link]

#Gorenje sütő B 9000 AL, ART N 665911 zsanér törés #Gorenje sütő zsanér törés #Gorenje sütő zsanér csere
júl. 24. 12:03
 1/6 DK-s ***** válasza:
Én itt nem látok törést, csak elnyírta a tengelyként szolgáló szegecset.
júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

Amennyire látom nem tört el csak a tengely amin fordul.

Meg kihajlította az alkatrészt amin át volt dugva.

Azon viszont elég gyalázatos kopás látható, a furat már majdnem átszakadt.

Én cserélném.

júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mad Max2 ***** válasza:
rakj bele egy csavart, tekerj a másik végére egy anyát és megint mükszik majd
júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DK-s ***** válasza:

Mad Max2-nek:


Feltéve hogy a csavar feje, és az anya elfér kétoldalt.


Szeretnek szemétkedni.

júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ!!!! Gondoltam, igen, barkácsolok, csavart anya, apa, rakni a szegecs helyére, csak ha " nagy", kicsi ...az lesz a baj.

20 000 ft a két zsanér...plussz szerelő...cserélni kell, köszönöm a megerősítést!!!

júl. 25. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!