Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van értelme ennek a léghűtőnek?

Van értelme ennek a léghűtőnek?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 15. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem található az oldal. Amúgy nem, ezeknek semmi értelme. Egyedül a split klíma a hatékony megoldás, ami ér is valamit és nem megy rá a gatyád a villanyszámlára.
júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Minimum olyan kell, aminek csöve van, azaz mobilklíma!

Ugyanis csak úgy tudja valóban hűteni a szobát, ha a meleg levegőt kivezeti a házból.

Olcsóbb kategóriában vannak ezek a vízpárologtatós léghűtők, ezek max akkor érnek valamit ha jeges vizet teszel bele, de valljuk be nincs kedve senkinek folyamatosan utántöltögetni.

júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Léghűtőnek nincs. Volt, de annyit ért, mint egy ventilátor. Akkor már mobilklímát vegyél. Idén azt vettünk mi is, annak van haszna, bár nem halk és a csövet így is ki kell vezetni. Jövőre összespórolunk beépíthető klímára.
júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Linkelj jól.
júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A léghűtő semmire nem jó, akkor már egy ventillátor is jobb.
júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
júl. 15. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Az fő baj vele, hogy párásít.


Egyébként az ilyen technológiájú léghűtők arra jók, csak magadat hűtsd vele egy ideig, ha nincs más megoldás. Viszont arra elég egy kisebb is.


Nekem van hasonlóm, és pár fok plusz esetén nem rossz, ha tesz bele rendszeresen jégakkut az ember, de a méret nagy hátrány, és egy idő után nem hatékony.

júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs az a jégakku, amivel ez kicsit is megéri. Nem.
júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy 8000 ft-os ventillátor többet ér és van valami hatása , de ezeknek semmi.

Nekem van és próbáltam jéggel is , állandóan volt benne jég , de nem hűtött semmit.

Sőt a pára tartalom miatt még melegebb lett.

Már elakartam adni de senkinek nem kell.

Talán annyi jó van benne hogy fűteni lehet vele, mert 2000wattos.

júl. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A léghűtő nem ér semmit, felesleges pénzkidobás mert amit tud azt egy sima olcsó ventilátor is tudja.
júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!