Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a Fisher...

Mi a véleményetek a Fisher klímákról? Többi lent.

Figyelt kérdés

Klíma vásárlás előtt állok, több szerelővel is beszéltem akiket ismerek de döntésben nem lettem előrébb ezért itt is kikérném a véleményeket,tapasztalatokat.

fűtésre és hűtésre is akarom használni kb 60-70m2 re,árban max 400+ szerelés ig mennék el.


2 típust ajánlottak nagyjából megegysezik a teljesítményük,a Fisher- ből a Fisher FSAIF-Nord-123AE3 Nordic ajánlották,a gree-ből pedig Gree GWH12ACC-K6DNA1F Comfort X.

nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre tapasztalatokra.



júl. 12. 16:18
 1/8 anonim válasza:
56%
Comfort X jószívvel ajánlom.
júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Midea van és nagyon jó.
júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 renton9999 válasza:
mi lett hideg van már
júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a fisher mellett döntöttem,több ismerősnél is van már,van akinél több mint 4 éve, meg vannak vele elégedve, hát meglátjuk a hatásfoka kimagasló mind hűtésben mind fűtésben.
júl. 15. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a Fisherre szavaznék mert meglepően csendesek és hatékonyak amikkel eddig találkoztam pedig nem igazán ismertem a típust.
júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!utolsó ha szabad akkor lenne pár kérdésem.

mióta van meg?esetleg a fűtést próbáltad már rajta?láttam olyan véleményeket hogy fűtésnél zavaróan pattog a műanyag burkolat,ez igaz?vagy túlzás?

Milyen a fogyasztása?

Bocsi a sok kerdésért😅

júl. 16. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok nálunk 2017-ben lett beszerelve 4db klíma egy 80nm nem szigetelt házba (3háló 1 konyha-nappali) én meg vagyok velük elégedve. Csendben teszik a dolgukat, H-tarifára lettek mind bekötve így télen a fűtési szezonban október 15-től árpilis 15-ig fél áron kapja az áramot ami kb 24Ft/kwh és eddig általányba olyan 8-9eFt/hó a H-tarifás villanyszámla amiért cserébe télen fűtűnk vele olyan 23fok van a házban, nyáron meg igény szerint hűtűnk vele max 26fokra beállítva. A hang hatások meg hát ki mihez van hozzá szokva, egy radiátoros fűtéshez képest valóban hangosabb hogy egy ventilátor szerű hang megy folyamatosan de megszokható. Nálunk gáz konvektorokal fűtöttünk korábban azoknak is van pattogó hangja de azt is megszokja az ember szerintem. Amióta klímákkal fűtűnk azóta nem is nagyon lettek bekapcsolva a konvektorok, talán az elmúlt 7 évben max 2 olyan hét volt amikor olyan hideg párás nyirkos idő volt kint hogy olyan mértékben fagytak le a kültéri egységek állandóan (leolvaszt bekapcsol majd újra) hogy inkább konvektorral ment a fűtés. Ezt leszámítva amilyen hidegek vannak mostanában bőven elég a klima is fűtésre. Úgy hogy én csak pozitív dolgokat tudok mondani róla. :)
júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem,nekem központi fűtés van és fával tüzelek de az elég körülményes(favágás, fa hordás, betermelés,füst,kosz)így én is gondolkozok H tarifás klímás fűtésbe ,most már legalább erről is többet tudok.

Nagyon szépen köszönöm a részletes választ!

júl. 16. 18:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!