Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Páramentesítő készüléket...

Páramentesítő készüléket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Vettem egy lakást, de teljes felújítás lesz, szóval kb. szeptemberben költözhetek be. Addig egy szobát bérlek. De itt a hőség, klíma meg nincs és a mobil klíma sem opció, a tulaj nem engedné, hogy kifúrjam a falat, ablakot a kivezetőcsőnek és a nyitott ablakon kivezetés sem opcionális, a Bp. egyik legforgalmasabb útjára néz. Ventilátor van csak.

Folyik rólam állandóan a víz. Páratartalmat nem mértem, de arra gondoltam, vennék egy egyszerűbb páramentesítőt, hátha akkor a hőérzet kevesebb lesz.

Vagy hülyeség amit gondolok? És egyáltalán érdemes olcsóbbat venni, ha igen, milyet? Nem szeretnék sok pénzt költeni rá, mert a saját lakásomban nem lesz már rá szükség.

Kb. 20 nm2 a szoba ahol most vagyok.



júl. 10. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
Először is vennék egy páratartalom-mérőt pár ezresért, aztán a többit meglátnám.
júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!