Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A klímaszerelők miért csak a...

A klímaszerelők miért csak a saját maguk által beszerzett klímákat hajlandóak felrakni? Vagy ha esetleg bele is megy, hogy felrakja a "boltban" vásárolt klímát plussz pénzért rakja..

Figyelt kérdés

Miért kell ebben a szakmában is lehúzósnak lenni?

Miért fáj az nekik, hogy saját magam veszem meg a klímát és neki "csak" fel kell szerelni.

Gondolom az a baj, hogy azon már nem tud még egy kis pénzt szakítani.



júl. 9. 19:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
36%
ma 15:03 Azért hál. istennek ne nagyon estek, estünk neki a kérdezőnek. Te viszont nem vagy a legnagyobb tapasztalattal rendelkező emberke az otthoni dolgokkal az biztos. Vannak általánosan elfogadott, és nem elfogadott szokások. Vagy belemész, vagy okoskodsz, Ha a második, akkor úgyis te fogsz többet fizetni. Egy példa: A csempét nem lerakni, hanem felrakni szokás. A metlakit szokás lerakni. Másik, és ezzel nem akarom megsérteni a burkolókat. Ne hasonlítsd már össze a csempe felrakást egy modern elektronikus szerkezet telepítésével.
júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Annó dolgoztam egyik barátommal, mindketten villanyszerelők vagyunk csak ő még pluszba klímázik is. Azért beleláttam a dolgokba, tisztában vagyok vele. Felraktuk a klímát, kellemes tavaszi időbe, fűtésre lett volna haszálva. Hűteni tudott, de fűteni nem, a váltószelep(ha jól emlékszem) nem váltott át. Lett próbálgatva telefonos segítség hogy igy indítsd úgy próbáld stb. Nem oldotta meg. Leszedtük(csak a kültérit) és két nap múlva hoztunk egy másikat és tökéletesen működik. Ezzel szemben ha te veszed mi felrakjuk aztán nézünk egymásra mint noé a harmadik tevére, a klímás mondja a gép rossz, te mondod hogy a szerelés, a szerelés díját nem akarod kifizetni többszöri kiszállás idő megy stb. Na ez nem hiányzik senkinek sem.

Nem védek senkit sem, főleg ismeretlen embereket, de ha egy ilyenbe belefutsz, lehet többször nem akarod megégetni magad.

júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
ma 21:28 Szerintem igazad van, de megmondták: Egy klímát feltenni ugyanaz mint egy csempét "lerakni". Végül is igaza lehet a válaszolónak. Milyen nagy égés az, ha egy hét múlva kiderül: A csempe másik oldalának kellene kifelé nézni.?
júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!