Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Aki használ elektromos grillsü...

Aki használ elektromos grillsütőt, szereti? Megéri beruházni rá? Konkrét tippeket is szívesen fogadok,hogy milyet érdemes venni

Figyelt kérdés
júl. 6. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, napi használatban. Grillezés, melegszendvics. Jó kialakítás, könnyű tisztán tartani.

[link]

júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

A mostanimmal megszívtam, mert gyenge. Maga a fűtőszál jó, meg a teljesít'ény is elég, de a biztosíték túl hamar leold. Feljebb kénecsavarni. Húsok egyszerűen nem sültek meg, csak aszalódnak.


Szóval ja, ha működik, akkor jó.


A tapadásmentes bevonat az full kamu. Fél év alatt megeszed róla akajával együtt.

Olyat árdemes választani, aminek külön szabályozható a két fele. A szétnyitós részt viszont abüdös életben nem használtam.


Airfryer azért átgondolandó lehet még, bár egészen más téma.

júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Airfryerem van,az tényleg más

A grill sütőből sütés közben mennyire folyik ki a cucc? Értem itt pl a hús nedve, ilyesmi?

Olvastam,hogy sokan úgy használják, hogy sütőpapírt tesznek a hús alá

júl. 7. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

A jobb elején a csőr alá lehet egy tálkát tenni, de most sütöttem 5 szelet húst, és nem folyt egyáltalán, inkább zsíros cuccnál jellemzőbb az olvadt zsiradék.

"A tapadásmentes bevonat az full kamu. Fél év alatt megeszed róla akajával együtt."

A 3899 forintos modellnél lehet hogy így van.

De a Bosch 3 éve olyan mint az új. Az elődje -szintén Bosch- meg vagy 15 évig volt használatban, csak leejtés miatt megfáradt.

júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!