Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vízlágyító minden esetben...

Vízlágyító minden esetben elviselheteglenul hangos? Lehet rossz bekotes? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Az egyik szomszedbol elviselhetetlen tompa, bugo preselo zaj jon 0-24ben (fokent ejjel), de az intenzitas folyamatosan valtozik. Mit lehet tenni ellene? Lehet hogy rosszul van bekotve? Esetleg faultetessel a gyokerek nem vennek fel a talajban a csovek rezgeset valamennyire? Nagyon zavaro, annyira hogy neha aludni sem lehet tole. Tobbszor lett szolva, erdemi megoldas nem tortent igy ezt a verziot kerlek ne javasoljatok. Koszonom!

jún. 24. 21:34
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Automata kávégépekben ismert technika a vibrációs pumpának a víznyomásra ható rezgéseit, ütéseit csillapító, rugalmas membrános szerkezet:

[link]

Vízvezeték viszonylatában ezt úgy lehetne vizualizálni, illetve realizálni, hogy a merev csővezetékbe iktatsz olyan gumis csődarabot, ami rugalmassága folytán képes kicsit tágulni is, elnyelni a rezgéseket.

Tehát, mit sem ér elvileg egy gumi, de szövettel szilárdított cső, ami 1:1-ben továbbítja a vízáram nyomáshullámait.

Vagy pedig keresni a célra gyártott rezgéselnyelőt, ha van valahol, erre most nem kerestem rá.

jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, de ezzel nem lettem okosabb🤣 milyen csore es hova kene rakni ezt nekik? Oket nem erdekli, bontani nem fognak hozza.Megkerdeztunk egy vizvezetekszerelot. Tippek a kovetkezok: nyilvan a szoljatok rajuk.. megvolt🤣 kovetkezo ,hogy szar a bekotes, vagy pedig a programom allitsanak mivel az o hazuk alatt rezegnek a csovek es ez rezges a talajon keresztul jon tovabb (ez a szomszedba igy athallatszodna?) ha ennyire hangos egyaltalan hogy engedelyezhetik csaladi hazak haztartasi helyisegebe 0-24ben mukodni? Hogyan tudnank akkor a talaj rezgeseit csokkenteni vagy visszaverni valahogy ezt az istentelen zugast?
jún. 25. 22:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Hozza tennem nem ikerhazrol van szo hanem ket kulonallo csaladi hazrol, kb 10 meter van a ket haz kozt a vizlagyito szempontjabol.
jún. 25. 22:06
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Nyilván nem úgy gondoltam, hogy bamba szmájlikat nyomogatsz mások arcába, de hagyjuk akkor, ha nem érted...
jún. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sertesnek szantam, ezen igazan nem kell megsertodni. Te is idegben lennel ha ebben kene letezned miota melled epultek es tehetetlen lennel, es 3 szakember kozul egy sem tudna valaszolni egyetlen kerdesre sem, sot elmeletileg ennek hangtalannak kellene lennie. Fogalmam nincs sajnos kinek kellene intezni es hova rakni ezt amit valasznak irtal. En elso korben arra lennek kivancsi amirol a kerdesem szolt. Ahogy leirtam ok semmit sem fognak sehova tenni. A kerdes pedig az volt hogy mi mit tehetunk ezellen, vagyis hogy lehet-e egyaltalan barmit.
jún. 26. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!