Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zaj- és csúszásgátló talp...

Turai Lajos kérdése:

Zaj- és csúszásgátló talp mosógéphez szeretném kipróbálni mert a mosógép elég hangos csak nem tudom hogy megéri e vagy mégsem ?

Figyelt kérdés
Valaki használja vagy próbálta már?

#mosógép #csúszásgátló #Zaj csökkentő
2023. nov. 28. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2023. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
A zajokat nem biztos, hogy csökkenti mert a többségük nem a mosógép csúszkálása miatt keletkezik de, hogy stabilabban fog állni az várható. Amúgy mi tart vissza egy próbától alig kerül ezer forintba egy szett. A miénk is kicsit mászkált centrizés közben mert az egyik talpon állítani kellett volna kicsit. Mivel nem volt szerszám a közelben hirtelen megoldásként a billegő talp alá tettem egy kis gumilapot ez annyira jól bevált, hogy majd egy évre el is felejtettem, hogy be kellene állítani.:D Ha ennyi is segíthet akkor a gumitalpak biztosan jók lesznek. Ha mégsem akkor buktál egy ezrest, gondolom ettől még nem lesz lefújva a karácsonyi vacsora.
2023. nov. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lesz csak gondoltam megkérdezem aki használ ilyet. De már rendeltem az eMAGról kicsit drágább volt ma teszem fel. Inkább a drágábbat vettem meg.de így is 5000ft volt csak.
2023. dec. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!