Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik split klíma tud a...

Melyik split klíma tud a legjobban leszabályozni?

Figyelt kérdés

Tehát hűtőteljesítmény tekintetben. Én ami legkisebbet találtam eddig, az 0,6kW-ig tud.

Miért fontos ez? Azért, hogy kis szobát minél kevésbé tudjon túlhűteni.



jún. 20. 18:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
"Többségében nem értitek." Szerintem meg te nem érted a helyes válaszokat. Normális minőségű hűtő-fűtő egységekkel nem fogod túlfűteni-és hűteni a helyiséget. Alul tervezni lehet, felültervezést a technológiák műszakilag már megoldják.
jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kilencesnek: mellesleg ez a fisher comfort plus is Midea gyártmány.
jún. 23. 17:23
 13/17 Zzzoli ***** válasza:

Kedves kérdező, lehet nem is fogod megtalálni, mert nem lesz sehol leírva róluk ez az adat.

Én e kettő Mideánál ezt mértem.

jún. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves Zzzoli: Hogyan mértél hűtési teljesítményt?


Közben javítanom kell: amit írtam korábban a fishernek 0,8kW-ot, az fűtésre vonatkozik, hűtés esetén 1,32kW-ig tud leszabályozni, melyből 8,5 SEER értékkel számolva 155W körül vesz fel.

jún. 25. 08:58
 15/17 Zzzoli ***** válasza:

Elektromos teljesítményt mértem, nem hűtésit! A hűtési teljesítményt számolni tudod a külső és belső hőmérséklet illetve páratartalom függvényében meghatározott, adott készülékre jellemző COP és EER értékből.

Nekem van a klímák előtt egyébként SmartLife platform alatt működő teljesítménymérő, benne van nálam az okosotthon integrációban, de nem is ez a lényeg, lejönnek a Mideák is 200watt elektromos teljesítmény alá is, ahogy nézegetem a trendjüket.

Nyilván nekem a családi házam csak B besorolású, de ha neked egy passzívhoz közeli az épületed akkor érthetők az aggályaid, úgy sok lesz az a minimális 600watt hűtési teljesítmény is.

jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Zzzoli ***** válasza:
Bocsi, a hűtési és fűtésit, mert megemlítettem a COP-t is.
jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Értélek!

Ez a gép 20nm körüli szobába, zárt ajtók mellé sok, habár a hőszigetelés nem jó.

600 watt körüli hűtési teljesítmény már barátibb lenne, de majd legközelebb..

jún. 25. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!