Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használható-e a túlfeszültségv...

Használható-e a túlfeszültségvédő úgy, hogy egy hagyományos elosztót kötök rá, arra pedig az eszközöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ahogy a címben olvasható, arra vagyok kíváncsi, hogy ha egy túlfeszültségvédőbe, amelynek csak 1 csatlakozója van, egy natúr elosztót dugok, akkor a túlfeszültségvédelem továbbra is 100%-osan működik-e? Természetesen nem terhelném túl egyiket sem, néhány száz wattos PC-ről és annak tartozékairól van szó. A túlfeszültségvédő és az elosztó ~3500 wattig használhatók, ez nem gond. Vihar esetén nem tervezem áram alatt tartani a dolgokat, tisztában vagyok vele, hogy nem arra valók.


Nem tartana sokból több csatlakozós verziót vásárolni, de kíváncsi vagyok, kell-e egyáltalán. Köszi.



jún. 19. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, milyen hosszú a hosszabbító.
jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
100%-os túlfeszültség-védelem nem létezik! Minél hosszabb vezetékhurok kerül rákapcsolásra a túlfesz.védőre, annál inkább romlik a védelem minősége. A felvázolt megoldásod is jobb, mint a semmilyen védelem.
jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A 100%-ot úgy értettem, hogy saját magához képest továbbra is azt nyújtja, amire tervezték. Kb. 2 méter hosszú a hosszabbító.
jún. 20. 07:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!