Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Wirpool felültöltős mosógép. ...

Wirpool felültöltős mosógép. Mit csináljak, amikor rosszul indul el a program?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy lement a mosás (egy 3 az egyben mosókapszulával mosva)

Utána elinditottam az öbítés centrifugát (öbítő nélkül)


De eltelt negyed óra es azt láttam., hoyg előröl keszte a mosást.

Kihúztam.

Gondolom újra beállítom a centrifugás programot, csak azt szeretném tusni, hogy ha már lement a mosás (egy kapszulával öbitő nélkül, akkor már csak víz maradta gépben?

Tehát ezzel, hogy újraindult a mosás maradhatot még mosószer benne ha csak simán centrifugázok?



jún. 9. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis miből láttad, hogy előröl kezdte a mosást? Ugyanúgy lötyköli a ruhákat oda-vissza, hiszen öblít, csak hideg vízzel. Nem kellett volna kihúzni sem, csak a indítógom hosszú megnyomásával megállítani, majd nullára tekerni a programválasztót.
jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Honnan lenne mosószer, ha azt egyszer már kimosta és öblítette?

Mellesleg minden új programot szivattyúzással indít, hogy esetleges előző maradékot eltüntessen.

Hogy újraindult volna a mosás, olyat nem csinál, valamit elszúrhattál.

Olyan is van, hogy programtörlés, a kezelési utasításban szokott lenni.

jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Visszatért a kérdező, akinek azt is nehéz volt felfognia, hogy a mosógép nem varázsol öblítőt magába, ha mosás után indít egy ilyen öblítő programot

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztar..

jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is Whirlpool van.


Maximum akkor "bolondul meg", ha menet közben eltekerem a programkapcsolót úgy, hogy a nullát nem érinti, vagy 3 másodpercnél rövidebb ideig.

Ekkor nem törli a már futó programot, és a START/PAUSE gomb megnyomásával a kapcsoló állásától függetlenül ott folytatja, ahol abbahagyta (mintha nem is tekergettem volna)


Ha erről van szó, akkor tekert nulla állásba, és várj legalább 5 másodpercet.


Egyébként az öblítés+centrifuga is szív fel magába vizet, mivel valamivel át kell öblíteni a ruhákat. Ilyenkor az öblítő rekeszen keresztül folyik a víz.

De ha nem raktál bele semmit, akkor is ugyanúgy lefut a program, csak vegyszer nélkül, tiszta vízzel.

jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!