Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikor fog hűteni a hűtő?

Mikor fog hűteni a hűtő?

Figyelt kérdés
Használtan vettem egy Zanussi hűtőt, nagyon sokáig nem volt beüzemelve, az alsó fagyasztó része kezd beindulni, viszont a hűtő részben még semmi nem történt, 3 órája megy kb. Ez normális ? Sajnos újra egyáltalán nincs pénzem
jún. 5. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szokták mondani, fekve szállítás után ne használd 24 órát. Biztos ez az oka.
jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy átvertek.
jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Türelem, van esély, hogy jó, használható lesz az.

Minden esetre alulra felülre tegyél valami hűteni valót, ne legyen teljesen üres.

Szép álmokat, reggel nézd meg..

jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, remenykedem

Egyebkent allva szallitottak

jún. 5. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet fekve szállítani, csak tudni kell melyik oldalára lehet elfektetni.

Sok hűtő csomagolásán rajta is van melyik oldalára lehet fektetni.

Persze biztos, ami biztos, arra van az általános tiltás.

jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a hűtő részben még semmi nem történt, 3 órája megy kb. Ez normális ?"

Majd ha beáll a fagyasztó, akkor a hűtőtér is beindul.

Ha nem, és reggelre se lesz jó, akkor már sosem. Használt cuccot kipróbálatlanul venni, az álmoskönyv szerint nem jelent jót.

jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fagyaszto resze mar jegesedik, a huto resz meg mindig kb olyan mint a szobahomerseklet. igazabol visszaveszi az ember akitol vettem, csak nagyon csalodott vagyok.:( vannak tippek mi baja lehet? Ezenkivul van egy hutom ami eddigis, de a fagyaszto resze borzaszto kicsi, (meg maga a huto is az)es ott 2 opcio van, vagy szarra fagy minden vagy leolvad, tehat valahogy megakarom “menteni” ezt a hutot amit most szereztem
jún. 5. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, gázhiányos, gyakorlatilag javíthatatlan.

Illetve ezeknél az ajtókeretfűtés (hogy ne fagyjon rá a gumi) szokta megadni magát, azt kiiktatva javítható és feltölthető.

Ha ez a baja, szokott az lenni.

De Neked kockázatos, nem éri meg.

jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jovoheten elvisszuk szerelohoz, lesz ami lesz. Azert majd leirom, hogy sikerult e megcsinalni! :)
jún. 6. 20:20
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül a szerelő hamarabb ráért, feltöltötte gázzal és működik. :))
jún. 8. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!