Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használt kontakt grillt...

Zzztripzzz kérdése:

Használt kontakt grillt vissza kell vennie az áruháznak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem át az új készüléket, ma ki is próbáltam, és egyszerűen nincs teljeítménye, nem hibás, hanem egyszerűen gagyi. Sajnos az olcsóbb megoldást választotam, nem kellett volna.. Viszont a termék sütőlapjai így már használtak lettek, ilyenkor is van lehetőségem elállni a vásárlástól? Kérem csak olyanok válaszoljanak, akik tényleg ismerik a szabályt, vagy már volt ilyennel dolguk.

márc. 27. 09:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen, online és magánszemélyként történt a vásárlás.
márc. 27. 12:37
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor 14 napod van visszaküldeni.
márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Akkor 14 napod van visszaküldeni."


Kiveve, ha használta és a készülék megfelelően működik, azért gsetlen kifogás az, hogy neki nem megfelelő

márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez a nem megfelelő számomra mennyire él. Mert itt nem az van, hogy én többet vártam ettől, hanem arról, hogy tönkreteszi az ételet, amit benne sütök. A grill elnevezéstől azt várom, hogy nagy teljesítmény, nagy hőfok és gyors sütés. Ezt a gép nem tudja. Az olyanokra, hogy rosszl csepeg belőle az olaj, vagy, hogy nehéz tisztítani azzal számoltam, ezekt az apróságokat meg kell fiezteni.. De enm ez a bajom az, hogy gagyi semmi ez a gép..
márc. 27. 12:48
 15/21 anonim ***** válasza:
De könyörgöm, kérdező, mégis hogy teszi tönkre az etelt? Ha szár vagy túl van sütve valami, az nem az eszköz hibaja
márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nugodj meg, és ne könyörögj. Semmi para nincs. Mondom újra a dologot: Van másik készülékem, gond nélkül süt, mivel nagy a hőfok, ez nem tudja ezt, teljesítmény problémája van, emiatt lassabban készíti el a cuccot, és így kiszárad.
márc. 27. 12:55
 17/21 anonim ***** válasza:
Oké, még mindig nem hibás a készülék
márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozok amúgy, hogy lehet TE lopóztál be hozzám és bütykölted meg a gépem, hogy szar legyen, egyre gyanúsabb vagy.
márc. 27. 13:00
 19/21 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Indoklás nélkül lemondhatod a vásárlást és visszaküldheted. Ennek részleteit nézd meg az adott webáruház oldalán. A visszaküldés költségét valószínűleg neked kell fizetni. Ha csökkent a készülék értéke, akkor valamennyit levonhatnak visszatérítéskor.
márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!