Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használt kontakt grillt...

Zzztripzzz kérdése:

Használt kontakt grillt vissza kell vennie az áruháznak?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem át az új készüléket, ma ki is próbáltam, és egyszerűen nincs teljeítménye, nem hibás, hanem egyszerűen gagyi. Sajnos az olcsóbb megoldást választotam, nem kellett volna.. Viszont a termék sütőlapjai így már használtak lettek, ilyenkor is van lehetőségem elállni a vásárlástól? Kérem csak olyanok válaszoljanak, akik tényleg ismerik a szabályt, vagy már volt ilyennel dolguk.

márc. 27. 09:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha webáruházban vetted, elállhatsz a vásárlástól akkor is, ha személyesen vetted át (esetleg a használat mértékétől függően adhatnak vissza kevesebb pénzt), más esetben csak az üzleten múlik, de így nem hiszem.
márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem. A neked nem megfelelő nem valódi ok erre.
márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Az elektromos kontakt grill mind gagyi. Szabadban ne is próbáld, mert nagyobb a hőveszteség, mint amit a fűtőszál pótolni tud. Leginkább összecsukva használható, de vastagabb húsokat már nagyon nehezen süt meg. Grillezni nyílt láng (parázs) fölött kell, nem elektromos készülékkel.
márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Van komolyabb kontakt grillem is, tökéletesen süt, szabadban is. Jóval magasabb árkategória volt, de én azt hittem, hogy az esztétikát és a funkciókat leszámítva teszi majd a dolgát. Az a baj nem vastag húsról beszélünk, hanem egy csirkemellett is nagyon sokáig sütött, teljesen kiszárította..
márc. 27. 11:14
 5/21 anonim ***** válasza:

"Az a baj nem vastag húsról beszélünk, hanem egy csirkemellett is nagyon sokáig sütött, teljesen kiszárította.."


TE sütötted sokáig, TE szárítottad ki

márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a választ.
márc. 27. 12:16
 7/21 anonim ***** válasza:
Talán csak lassabban melegedik fel, és nem vártál elég ideig. Csak akkor tedd rá a húst, amikor már forró.
márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Van rajta egy jelző, ami azt jelzi, hogy sütésre készen áll a készülék. Elnézésed kérem, de továbbra sem abban kértem a segítséget, hogy mi a helyes használata a gépnek. Más itt a baj, más nekem a problémám.
márc. 27. 12:18
 9/21 anonim ***** válasza:
#10 Bocs. Nem írtam, de én voltam az 1. Csak segíteni akartam. Azt hiszem, marad az eladás egy kis veszteséggel.
márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Magánszemélyként online vetted vagy sem?
márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!