Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire normális, ha a...

Mennyire normális, ha a mosógép alján folyik a víz?

Figyelt kérdés

Nem sok mennyiség (30 ml talán), és csak centrifugáláskor veszem észre.

1,5 éves Indesit felültöltős mosógépről van szó.


Köszönöm.


2023. szept. 26. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Nemvagyok mester de szerintem ez sehogy

Valami elereszthetett

Ès ha ùgyvan akkor idôvel eggyre több víz fog kifolyni 🤔

2023. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Azt figyeltem meg, mintha a kifolyó cső (szennyvízleeresztő cső) alatt lenne a víz. Akkor azt kéne kicserélni, ez lehetséges?

2023. szept. 26. 11:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint a mosógép azon részén, ahol ez a cső bemegy a mosógépbe, az alatt.
2023. szept. 26. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet silànyabb minôsègû csô ès a vegyszeres szenyvíz kikezdte ès megsèrûlt..?vagy amire gondolok hogy az illesztèsnèl?

A shelni?(nemtudom ez így jò szò e)nincs elèggè meghùzva?

Ha hozzà tudsz fèrni nèzd át a csöveket meg az illesztèst hátha csak annyi a baj ha pedig vègkèpp nemmegy szerintme keress egy szerelôt mondd el mi a gond jobb idôben mint hogy arra nyiss be hogy (pl egèsszen leesett a csô ès àll a víz a helysègben)

2023. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A csövet felesleges kicserélni, mert ha lyukas lenne, akkor minden feltöltésnél spriccelve ömlene belőle a víz és nem csak egy kis folt lenne alatta. Ott vagy valami tömítés ereszt vagy a cső lelazult és csak rá kell szorítani újra.
2023. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2023. szept. 26. 11:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A felültöltősökben van egy függőleges műanyag cső az egyik sarokban, nem emlékszem már, hogy az én régi gépemben az mi célt szólgált, de amikor az volt alul szétcsúszva, akkor volt hasonló.
2023. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy az alján folyik? Mert az én felültöltős whirlpool-omnak pl az ajtótömítése adta meg magát, és mikor mossa ki a mosószert a tetőn lévő tartóból, akkor vízszintesen, pont az ajtó széléhez vezeti a vizet ami nem fogta meg mind, és 1-2 deci átjutott. Én is azt hittem,hogy alul folyt,mert a gép oldala már megszáradt mikor lejárt a gép.
2023. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.


#8

szerintem nem ez lesz a gond, mert magát a gépet oldalt nem látom vizesnek, illetve alatta vizes, de kicsit befelé haladva, és a legszélén nem.

2023. szept. 26. 23:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha centrizés előtt még nincs víz, a fedéltömítést nézném meg, centrizésnél fölfelé is csapja a vizet, egyébként nem.
2023. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!