Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógép van újjan ami...

Milyen mosógép van újjan ami még javítható?

Figyelt kérdés
Például csapágyazható
2023. márc. 17. 18:55
1 2
 11/15 puritan ***** válasza:

Azért nem fizettek, mert a szerződésben volt egy olyan pont, hogy a kopó alkatrészek hibája nem tartozik bele a biztosításba. A csapágyat pedig kopó alkatrésznek vették.

Egyébként az okozta a problémát, hogy a csapágy, és a szimering közötti részt ki kell tölteni hőálló zsírral. Ez egyrészt keni a szimeringet, másrészt a víz bejutását is gátolja a csapágyhoz. Az egyik csapágynál ez nem volt megfelelő. Elkopott a szimering, bement a víz a csapágyhoz, és tönkretette azt.

2023. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11-es, gondolom ezt (szerződésben volt egy olyan pont, hogy a kopó alkatrészek hibája nem tartozik bele a biztosításba. A csapágyat pedig kopó alkatrésznek vették.) "elfelejtették" közölni,mikor rádtukmálták a biztosítást.
2023. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A miele-n kívül másról nem tudok. Egy ismerősön az összes háztartási gépét miele szerelőtől vette, aki a régi gépeket teljesen felújítja, és ha jól emlékszem 1 év garit ad rá.

Van egy olyan érzésem ő még 20 év múlva is ezeket a gépeket fogja használni, mikor én már kb másodszorra cserélem le az összeset.

Amit bírnak az elektroluxok addig mennek, és utána folyamatosan váltom le felújított mielere.


Whirlpool, AEG, Elektrolux, Zanussi, indesit biztosan műanyag házba ragaszott csapágyazású.

2023. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 13 év alatt 3 mosógépet használtam el.Indesit,samsung,whirlpool.Egyik sem volt gazdaságosan javítható.Tehát átlag kb 4-5 évet bírtak ki,ez elkeserítő.Most LG-t rendeltem,de szerintem ez sem fogja tovább bírni.
2023. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
LG-t vegyél. Az üstháza szétszedhető, tehát könnyen cserélhető a csapágy és a dobcsillag. A gyártó 10 év garanciát ad a Direct Drive motorra. 2 LG-nk volt, az egyik 12 évet bírt, a másikat majdnem 2 éve vettük és még mindig jó.
2023. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!