Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri kontakt grillt venni?...

Megéri kontakt grillt venni? Benti használatra.. Többi lent..

Figyelt kérdés
Megéri venni kontakt grillt? Benti használatra szeretnék, hús, zöldség, melegszendó sütésre. Olyat néztem aminek kivehető a lapja. Kb mennyi idő alatt sül át a csirkemell, sertés husi? Megéri az árát? Tapasztalatokat várnék. Köszönöm.

2022. okt. 17. 14:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés. Én is ennek a reményében vettem, hogy én azt majd csak szilviával meg szivaccsal törölgetem, és szuper lesz. Nem, nemlesz, hacsak nem állsz meg ott hogy csak melegszendvicset lapítasz vele össze. Akkor elég a papírtörlő.


De ha húst is szándékozol beletenni, ami aztán orrán-száján folyik a pélclétől és gőztől, akkor cseszheted sajnos a szivacsot :( Annak mosószer kell, és lehetetlen úgy kipucolni a bordáknak köszönhetően mosószerrel, hogy ne érje folyó víz, vagy a következő adag húsod mosogatószer ízű lesz...


vagy ténylegesen 2 órás procedúra lesz minden használat után kitakarítani.


Rémálom, mi már csak toast kenyeret lapítunk benne, húst nem vagyok hajlandó kitakarítani belőle.

2022. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva mi húst, és zöldséget lapítanánk. :) Szendvicsre van külön egy régi azt elég attörölni szivaccsal. Bosszantó nagyon hogy egy alapgep is drága. A másik hogy ennek a panini grillnek nincs hőfokszabalyzója.
2022. nov. 24. 11:59
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Én mostanában marketplace-en nézegetek másodkézből ilyen sütőket. Néha van fent tefal nagyon jó áron.


sokan kapnak ajándékba, karácsonyra, de már van nekik, vagy nekik pont nem kell. Ha kibírod, érdemes az ünnepek után szétnézni majd ;)

2022. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Elnézést véletlenül másra nyomtam természetesen zöld lett volna. :) Szóval szoktam en is nézni ott egy olyan volt az a konkrét típus amit venni akartam de elvittek. Azóta azt nwm láttam inkább még komolyabbat meg drágábban. :))
2022. nov. 24. 12:12
 15/22 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban egyébként ami mindent tud szerintem es nekünk jó lenne a GC 306012 Tefal
2022. nov. 24. 12:13
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem is értem a többi drágább típus még mit tud? :))
2022. nov. 24. 12:24
 17/22 NTBS ***** válasza:
Szerintem ne. Bent megtudod sütni is. Akkor minek?
2022. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nekünk nem a feeling miatt kéne. :) Úgy értem nem a kerti parti miatt.
2022. nov. 24. 19:00
 19/22 A kérdező kommentje:
Vettünk végül sz említett típus lett a befutó. Köszönöm a tanácsokat. :)
2022. nov. 30. 18:56
 20/22 anonim ***** válasza:
Használjátok egészséggel :)
2022. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!