Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Köztéren láttam egy szobrot,...

Köztéren láttam egy szobrot, amit egy egészen kicsi, kábé tenyérnyi napelemmel ellátott éjszaka bekapcsoló reflektor világított meg. Hol lehet ilyent kapni?

Figyelt kérdés
Napközbeni feltöltéssel egész éjszaka tud világítani, vagy csak pár órát? És hogyan kapcsol be, fényérzékelő, vagy időzítő?

2022. okt. 6. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi mondjuk meg hogy mit láttál, hol lehet venni és hogyan működik?

[link]

2022. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem egy köztéren működő szobrot városi megrendelésre, megfelelő pályáztatás (kellő számú pályázóval terveztetési verseny és ott nyerés) után szoktak odaítélni, nem úgy, hogy jelentkezik a Kunikunder Kft és ők nekiesnek.
2022. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

2


Szerintem reflektor kéne neki, nem szobor. :D

2022. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan kéne, ami máshol is jól használható bárkinek, gondolom létezik nem csak közbeszerzésben. Például falusi budira éjszaka kimész, napközben tölti a napelem, stb. Ezer féle felhasználása lehet.
2022. okt. 6. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan kéne, ami máshol is jól használható bárkinek,"

Akkor vegyél olyat.

2022. okt. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen sokféle-fajta, válogathatsz:

[link]

Nemrég szereltem fel egy ilyent. Tényleg elég pici és a fényereje sem túl nagy. De egy totál sötét helyen egy kis derengés is sokat számít.

2022. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!