Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért fekete a laptopom...

Miért fekete a laptopom amiután bekapcsolom?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá szóval nem tudok ilyen szakszavakat használni, de bekapcsoltam a gépet, bedobott arra a részre, ahol az van, hogy “bejelentkezés”. Rámegyek, de utána már csak egy sötét kép van, de a kurzor látszik, és azt tudom mozgatni. Online sulim lenne szóval elég fontos:/

2021. ápr. 27. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Hardver hiba valszeg.
2021. ápr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy laptop kijelzője sötét, akkor meg kell próbálni a billentyűzeten keresztül felvenni a fényerőt. Ehhez általában funkciógomb lesz rajta, amit az Fn gomb lenyomása után lehet használni. Érdemes tenni egy próbát egy külső monitorral is, megbizonyosodni arról, hogy a laptop panelje a ludas vagy sem.
2021. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy sötét háttér van, szóval kétlem, hogy a fényerő felvevésének lenne értelme. Megnyomtam az fn gombot de nem reagál
2021. ápr. 27. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos hogy hardware probléma. Próbáld meg safe modeban elinditani. Mikor ott vagy a bejelentkezésnél a leállitás opciót nyomd meg miközben tartod a shiftet.
2021. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen azt is próbáltam már. Köszi a választ. Találtam végül egy videót yt-on. Hosszan kellett nyomnom a kikapcsoló gombot, hogy tényleg kikapcsoljon. Majd amikor bekapcsoltam akkor az f9-et kellett nyomkodnom. Nem tudom mennyi az értelme, de működött.
2021. ápr. 27. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert nem jol csináltad.

Helyes mód:

Amikor megjelenik a Windows bejelentkezési képernyő, a Shift billentyűt lenyomva tartva válassza ki a Főkapcsoló > Újraindítás lehetőséget.


A számítógép újraindítása után megjelenő Válasszon egy lehetőséget képernyőn válassza ki a Hibaelhárítás > Speciális lehetőségek > Indítási beállítások > Újraindítás elemet

2021. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha pedig ez sem volt jó:

Hibaelháritás>Speciális lehetőségek>Rendszer-visszaállitás

Kiválasztod a profilodat>

Beirod a jelszavad (ha van)>

Rányomsz a "következő" gombra>

Kiválasztasz egy frissités előtti dátumot>

"következő">

"befejezés">

"igen"

"ujrainditás"


és kész

2021. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen
2021. ápr. 27. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!