Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Előltöltős mosógépet, ill.szár...

Előltöltős mosógépet, ill.szárítógépet is szeretnék venni, de milyent?

Figyelt kérdés
Mosógépszerelők mit ajánlatok? Illetve mindenki más válaszát várom!
2022. szept. 15. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Siemens előltöltős mosógépem van, nagyon meg vagyok elégedve vele.
2022. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Milyet*
2022. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Jön az ősz, hetente jönnek majd a szárítógépes kérdések. Már vártuk….

Nézz ki egy számodra tetsző modellt valamelyik elektronikai árukáz weboldalán, majd keress rá az árukeresőn a véleményekre. Sokkal relevánsabbak, mint amiket itt kapsz.

2022. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mosigép szerelő, de Electrolux-xal nem fogsz mellé, szárítógépeknél pedig Bosch a jó szerintem.
2022. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az energiaár prognózisokat tekintve ruhaszárító kötél a legjobb választás, de a fűtetlen lakásban nehezen fog száradni a ruha, amit az EU képviselők amúgy is szellőztetni javasolnak a mosással szemben.
2022. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 20 éves Siemens mosógépem van és 30 éves Miele szárítógépem. Mindkettő tökéletesen működik. Szerintem érdemesebb használtan egy régi típust venni, mert azok még jól meg voltak csinálva!
2022. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Siemens, Bosch, ezek a legjobbak. Mondjuk mosógépből én felültöltőset vennék a csapágyazás miatt, de a Siemens sajnálatomra ilyent már nem gyárt, ami nekünk van az is már lassan 20éves, azonkívül hogy az alja rozsdásodik, semmi baja, 4-5 évente cseréltem benne csapágyat (ami nagyon egyszerűen elvégezhető ellenben egy előltöltős géppel aminek ha megdöglik a dobcsillagja, kb. az egész gépet szét kell szedni, szétbontani az elektronikát stb....).
2022. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!