Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gáztűzhely szikráztató tönkrem...

Gáztűzhely szikráztató tönkrement más tipussal lehet kicserélni ?

Figyelt kérdés

Mora (2472) gáztűzhely szikráztató berendezése tönkre ment . sajnos csak a karancshoz kaptam , de nem akar szikrát adni igaz csak hasonló az eredetihez ! Az égőfejekhez menő a vezetékek nem szakattak , testre sem zárlatosak ! Nem tudom próbáltam ezt a képen is láthatót behelyezni de nem ad szikrát! Igaz van még rajta + 3 kivezetés azt kapcsolónak vélem de rövidre zárva sem működik . Erre kérnék tanácsot , mivel az eredetin csak 4 kivezetés volt az égőkhöz 2 pedig a 230V.( Megmértem a 230V a régin is megkapta) mikor a gázcsap gomba belett nyomva)

[link]

[link]

[link]



#gáztűzhely #Szikrásztató gond
2022. jún. 17. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ja nálunk is a gyújtótrafó szállt el. Szintén mora. 2+4 kivezetéses, a neten találtam ugyanolyant, de 3 hónap után sem jött meg, úgyhogy a helyi háztartási gép javítóhoz bevittem, adtak egy hasonlót, azzal működik. Annyi a "probléma", hogy más a forma és nem lehet ugyanoda rögzíteni, ezért a magyar mindenessel, kábelkötegelővel rögzítettem :D
2022. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!