Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosogatógép márka a...

Melyik mosogatógép márka a legjobb?

Figyelt kérdés
A kérdés a címben, remélem kapok rá választ egy hozzáértőtől :)
2022. ápr. 16. 22:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok?
2022. ápr. 17. 19:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát erre nagyon nehéz válaszolni sőt inkább lehetetlen. Én nekem egy 9 terítékes Medelstor mosogatógépem van ami az Ikea saját márkája (elvileg egy Electrolux Ikeás névvel úgy tudom)és amire vettem azt teljesíti is. Szépen és hiba nélkül mosogat különösen drága sem volt és nem is hangos. Nekem megfelelő.
2022. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Most whirlpool mosogató gépem van, amikor megvettem nagyon dícsértem egy másik üzletben lévő ürgének, amikor indukciós lapot akartam venni, aki pont whirlpool szervizes volt! Azt mondta, hogy ez a márka a legszarabb, leggyengébb láncszem, sok benne a gyári hiba, és a program (az olcsó szar chip miatt) be szarik idővel. Most nekem is ez történt! szép lassan már minden program alatt elfelejti felmelegíteni a vizet, és úgy mosogat, és a tablettát sem nyitja ki ilyenkor... Na ezért vártam itt olyat, aki tudja miről beszél, és ajánlani tud olyan gépet, amivel évekre lehet tervezni, és nem jellemző sem ilyen, sem másmilyen hiba. Szoktak ide látogatni komoly tapasztalt szakik is, de ahopgy nézem ez mostanában ide ők nem nagyon látogatnak el :(

Nem baj, ha valaki mégis tud még valami tanácsot adni, akkor azt szivesen veszem.

2022. ápr. 18. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!