Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ilyen igények mellett milyen...

Ilyen igények mellett milyen robotporszívót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Porszivó elvárások:

- Felmosó funkció

- Férjen a sarkokoz

- Ne legyen hangos

- Nincs összeg korlát

- "Bírjon el" a házunkkal, amit a következők jellemeznek:



- Nagyobb ház (130 nm)

- Több, kb 2-2,5 cm küszöb

- Hideg burkolat

- Laminált padló

- 2 szőnyeg 1-1 szoba közepén (az egyik nagyobb szőrű shaggy)

- Nincs lépcső


Köszönöm!



2022. febr. 7. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs árhatár akkor szerintem Roborock S7, de ez sem biztos, hogy minden kitétlenek meg fog felelni.


Tud feltörölni ráadásul rezeg a mopja ezáltal még hatékonyabb a feltörlés rész, de azért még nem olyan mint a kézi felmosás.


Sarkokhoz relatíve kerek robothoz képest jól hozzáfér, de lehet egy pici port ott fog hagyni, de ha sokat megy akkor egyre kevesebb fog leülepedni ott.


Leírás alapján 67 db a hangereje az nem tudom neked zavaró e vagy sem.


A területtel biztos nincs baj ekkora területet simán kitakarít. A küszöb az már bajos lehet mert nagyjából 2cm-es küszöböket tud megmászni szóval a 2.5cm az lehet sok lesz neki, de én nem is tudok olyan robotot ami akkora küszöbön átmenne. A hideg burkolattal és laminált padlóval nincs gond, de a shaggy szőnyeg főleg ha nagy szőrű ott már baj lehet. A robotok egyik "főellensége" pont a shaggy szőnyeg.


Amúgy kiváló robot az S7, de mint fentebb írtam ha robotot szeretnél akkor szerintem a küszöb résznél és a shaggy szőnyegnél kopromisszumot kell kötnöd.

2022. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!