Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 9 kilós mosógépben szabad...

9 kilós mosógépben szabad takarót mosni?

Figyelt kérdés
Kicsit vastagabb takaró. Jövő héten jön egy 9 kilós mosógép. Bele szabad tenni, vagy inkább vigyem majd tisztítóba?
2021. nov. 6. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha meg van a takaró címkéje és olvasható is, akkor nézd meg mit ír ott. Általában feltüntetik, hány kg kapacitású gépben mosható. Nálunk például az összes takaró mosható 7 kg-os gépben. Mondjuk mi nyáron szoktuk kimosni őket, mert a napon hamar megszáradnak, sajnos a szárítógép nem nagyon bírkózik meg velük.
2021. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Passz. Elég régi takaró. Amúgy súlyra 5 kiló, de a mostani 5 kilósba nem fér be. Vagyis beleerőltetve igen. De nem kockáztatok. Akkor, ha 7 kilós bírja, a 9-nek is kellene.
2021. nov. 6. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, mennyire szívja meg magát vízzel. Az én gépem 8 kg-s, de van olyan régi takaróm, amit egyszerűen nem tudott kicentrifugázni, olyan nehéz lett a víztől. Inkább vidd tisztítóba, vagy ha van önkiszolgáló mosoda, oda.
2021. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Mondjuk nyáron lenne esedékes. De amúgy rendesen kimosta a gép azt a takarót? Nem kínlódott?
2021. nov. 6. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék, főleg egy új géppel.
2021. nov. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok: a mosást nem tudta végigvinni, mert mint írtam, nem bírta el a centrifuga, leállt.
2021. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Az oké, de milyen programon ment. S azon kívül, hogy kicentrizni nem tudta, de azért jól kimosta? Vagy magát a mosást se tudta végig vinni? Nálam is volt egyszer olyan, hogy kicsit tele raktam a gépet, a mosáson végigment, szivattyúzott, de a centrit már nem tudta végig vinni.
2021. nov. 7. 23:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban mosás, öblítés, szivattyúzás.
2021. nov. 7. 23:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Van a gépemen kifejezett "paplan" mosó program, de annak ellenére, hogy a használati útmutató 6 kg-t engedne, csak a mosást vitte végig, de a centrinél meg-meg lódult, de nem forgatta.
2021. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!