Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mivel távolíthatóak el a...

Mivel távolíthatóak el a foltok, pöttyök a kerámialapos tűzhelyhezről?

Figyelt kérdés

Ritkán használom a kerámialapos villanytűzhelyemet, de olyankor is próbálok vigyázni rá, mégis fura foltok, csíkok jelennek meg a felületén. Próbáltam már Frosch és Dr. Beckmann féle tisztítót is, de semmi változás.

Kép a foltokról: [link]

Mivel tudnám eltávolítani ezeket?


Segítségeteket előre is köszönöm!



#tisztítás #kerámialapos villanytűzhely
2021. okt. 3. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az üveg csukarást semmi nem tünteti el.
2021. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leveszed a szemüveged és máris nem lesz összekarcolva.
2021. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csík az karc, azt nem tünteti el semmi.
2021. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az edények így össze tudják karcolni? Az üzletben az eladó elővette a szikéjét és azzal demonstrálta, hogy a kerámialap erősen karcálló. És a főzőlap kaparóval mi a helyzet? A csíkokon a körmömet végig húzva nem érzem, hogy elakadna.
2021. okt. 4. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor simán ledorzsolod ha kosz. Én az olcsó metrós aro tistitot használom mert az jó



Karcolni? Persze.

Levest főzöl, megpucolsz mindent leesik a homok a reparol etc. Rateszed a homokra a fazekat, majd feltoltod vízzel felteszed a kerámia lapra.

Néha megforgatod, és a homok szetkarcolja. A szike nem de a homok igen .


Ennyi.

2021. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Müller-ből vettem Dr. Beckmann üvegkerámia tisztító követ, a foltokat, csíkokat simán levitte.

KÉP: [link]

2021. okt. 9. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!