Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Létezik-e támogatás 2021-ben...

Létezik-e támogatás 2021-ben magasenergia besorolású háztartási gépekre? (részletek a megjegyzésben.)

Figyelt kérdés
Egy elektronikai szaküzletben az eladótól azt hallottuk párommal, hogy valamilyen állami szerv (pl.: önkormányzat) támogatást ad (pl.: visszaigényelhető az eszköz X%-a) minden olyan háztartási gépre, amelynek az energia besorolása (pl.: A) meghalad egy adott szintet. A kérdésem az lenne, hogy ez a program milyen néven fut, ha még fut?

2021. aug. 29. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mostanában nem hallottam róla, de a vírus előtt több évben pályáztunk és nyertünk. Otthon melege volt a pályázat neve, lehetett hűtőre, fagyasztóra, mosógépre pályázni, és lekellett adni egy régit. Azt hiszem 40.000 és 45.000 ft volt ha elèrtèl egy energia megtakarítási szintet. Két + gépre volt 40 ezer, 3+ gépre 45 ezret adtak. Ha nyertél, a támogató okirattal mentél az üzletbe és ennyi pénzzel kevesebbet fizettèl. De mostanában nem hallottam róla, hogy lenne pályázat vagy csak én nem láttam
2021. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És az állam adta, ügyfélkapun kellett beadni.
2021. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:

Régebben az nfsi - éppen fölszámolás alatt -, mostanság az nffku a szervező, de úgy néz ki, 2021-ben csak egyesületek számára írtak ki pályázatot.


[link]

2021. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs is értelme, ugyanis hamarosan változik - szigorodik - az energetikai címke, így ami eddig A vagy akár A++ volt az hamarosan csak C/D lesz.
2021. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!