Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klíma éjszaka is mehet 1-2...

Klíma éjszaka is mehet 1-2 órát úgy,hogy az ablak is nyitva van?

Figyelt kérdés
Nem egy helyiségben van.A légkondi folyosón van,mellette van a szoba tehát nem közvetlen a szobára fújja a hideget.Csak éjszaka már az ablakot nyitom ki,de valamikor még akkor is meleg jön be,tehát mehetne a klíma is 1-2 órát?

2021. jún. 22. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nálam mióta megjött a meleg, azóta ki sem kapcsolom, még akkor sem ha elmegyek itthonról. Minek kapcsolgatni? Szépen leszabályozza magát úgyis ha nem szükséges hűtenie. Meg takarékosabb is ha csak tartania kell a hőfokot.
2021. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, mert a hideg egyből ki is megy, így csak pazarolni fogja az áramot.
2021. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyitod az ablakot, attól kezdve az utcát is próbálja lehüteni. Ha olyan sok fölösleges pénzed van, akkor lehet, de a szobában ettöl még meleg lesz.
2021. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha klíma van akkor ablak csak napi 1-2x 20 perc szellőztetés
2021. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bent 24 fok van, kint 26. Hiába nyitom ki az ablakot, nem lesz hűvösebb. Ráadásul még a levegő se cserélődik, se szél, se hőmérséklet külömbség. Hajnalban szoktam nyitva tartani, akkor már nincsenek szúnyogok meg bogarak.
2021. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme van a klimanak ha nyitva van az ablak!?
2021. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miénk nem szabályozza le magát.Annyi,hogy belehet állítani ilyen alvó funkciót,hogy kikapcsoljon.Azt nem akarom hogy egész éjszaka menjen a klíma,úgy tudom az nem olyan egészséges.Kiszárítja a levegőt nagyon,meg én is megérezném magamon ha reggelig menne.Ablakot meg azért hagynám nyitva mert hajnalba már csak hűvősebb jönne be.
2021. jún. 22. 22:01
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

7


Mehet egész éjszaka,ha karban van tartva akkor nem károsítja az egészséget

2021. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 Lehet, hogy leszabályozza magát, csak te nem veszed észre, mert csak a kültéri ami leáll, de a beltéri ventilátora attól még forgatja a levegőt a lakásban. Az én Mide-ám is ilyen, barátnőmék Gree-jének meg a beltérie is lekapcsol már ha nem kell.

Olyan durván meg nem fogja kiszárítani a levegőt, hogy az káros legyen. Esetéleg szellőztess ki alaposan, aztán csukd be az ablakot, és késletetett kikapcsolással indítd el a klímát ha nem akarod, hogy egész éjjel menjen.

2021. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az a baj ez nagyon régi klíma,meg volt már baja is.A használatija meg nincs már meg nem tudom,hogy ilyesmi van-e benne.
2021. jún. 22. 22:23
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!