Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Online rendelésnél 14 napos...

Online rendelésnél 14 napos elállási joggal akkor is élhetek, ha kipróbáltuk, és kidobtuk a mosógép csomagolását?

Figyelt kérdés
7kg teherbírásút vettünk, de szinte minden program max 2 kg-t bír, egyetlen program bírja el a 7kg-t, de az 4 órás. Kipróbáltuk, a centrizésnél megállt, pedig max 5 kg volt bent, és a 4 órás programon volt. Ki kellett venni a ruhák felét, hogy tudja folytatni. Azért egy 120 ezer ft-os mosógéptől nem ezt vártam volna.
2021. febr. 10. 22:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Attól, hogy kipróbáltátok, szerintem élhetsz. A csomagolás már lehet, hogy baj. Viszont ha nem megfelelően működik, akkor garanciális javítást kérjetek, és ne a 14 napos elállási joggal éljetek, és akkor szerintem nem számít a csomagolás.
2021. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem teljesen a kérdésre válaszolok.

Az összes márkára igaz, hogy a max ruhamennyiséget csak bizonyos programok esetében (általában a Pamut) teheted be. A többi program rövidebb / más mennyiségű vizet használ / másmilyen dobmozgások vannak, ezért nem használható a max mennyiséggel. Illetve a gyártó szerintem nem is garantálja, hogy tiszta lesz valamelyik kímélő vagy speckóbb programon a 7 kg ruha.

2021. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóval arra szerettem volna kilyukadni, hogy megoldjátok, hogy visszacseréljék, erre a másik márkájú mosógéppel pontosan ugyanígy fogtok járni.
2021. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaja kb mint az elektromos roller ami elmegy 50 km-t.

Egy 10 kilós gyerekkel, lejtőn, lefelé hátszélben, 20 fokban, acélkeményre fújt gumikkal. :D


Olvassátok el alaposan a használatit, abban általában benne van, hogy melyik program esetében mennyit lehet belepakolni.

2021. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, a pamuton megy 7kg-al 4 órát. Az összes többi program meg 2 kg-t bír. Ugye hiába tanulmányoztam neten a gépet vásárlás előtt, erről sehol nem esett szó. A régi 5kg-s gépemen 80 meg 90 perces programok voltak max töltettel is. És ha teletömtem, akkor sem állt meg, mint ez, pedig nem is volt megtömve.
2021. febr. 10. 23:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez amúgy nem átvágás, csak minden mosás program más jellegű és nem ugyanannyi ruhát mos tisztára. Egy kímélő program, ahol alig mozog a dov, nyilván nem alkalmas egy teli mosógépnyi ruha kitisztítására.
2021. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a modern, energiatakarékos mosógépek korában! Ha ilyen igényeid vannak, akkor vegyél egy régi mosógépet, amiben annyi ruhát mosol ki egyszerre, amennyit nem szégyellsz belepakolni. Az energiatakarékosságban már ott tart a technológia, hogy csak kompromisszumhegyek árán tudják megoldani a törvényeknek való megfelelőséget.
2021. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És 1 sima lepedő, 2 párna és 2 paplanhuzat több, mint 7 kg? Mert ennyi volt a gépben, amikor nem bírta el az 1000-es centrit, és kikellett venni az ágyneműk felét. Üresen indítva a pamut program, súly alapján 1,5 órát ment, u.ez a program az ágyneműkkel u.ennyit írt ki az elején, csak épp megállt a visszaszámlálás 10percekre is. Ez normális? Nem volt még ilyen gépem, ezért kérdem.
2021. febr. 11. 18:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy érezte, hogy nem tudja kiegyensúlyozni.

Nem csomagolta be az egyik paplanhuzatba a többit?

2021. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, összegombolva raktam be őket.
2021. febr. 11. 23:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!