Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől lehet az hogy a varrógép...

Mitől lehet az hogy a varrógépem önálló életet kezdett élni?

Figyelt kérdés
Valamelyik reggel arra ébredtem, hogy valami a házban nagyon hangosan zörög, csörög, ordibál. Na hát én utána jártan a dolognak és megtaláltam a zajforrást. A varrógép magától ment, hát nem tudtam vele mit kezdeni kihúztam a konektorból. Valaki tud erre valamit mondani aki ért a varrógépekhez, hogy mi lehet a baja?

2020. nov. 7. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha a pedált lenyomva a pót motor nem indul el, akkor a pót motor rossz .

A működő motort a normál helyzetben lévő pedál beindítja, akkor a pedál a rossz. Kiakadt egy rugó benne.

2020. nov. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Van egy rossz pedál (vagy pedál kábel) és egy rossz motor.


Ha szeretnéd hogy működjön, vagy meg kell javítani, vagy másikat szerezni helyette.

A tudomány mai állása szerint más módszer nincs rá.

Melyik településről van szó, megpróbálok rákeresni olyan szervizre vagy alkatrész üzletre, ahol segíthetnek neked ebben.

Ha miskolci vagy esetleg, akkor akár meg is tudom vizsgálni.

2020. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mezőkövesdi vagyok
2020. nov. 13. 18:04
 14/14 anonim válasza:
Kontaktos a pedál, nekem is ez volt, szintén naumann.
2021. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!