Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egyes varrógépeknek miért...

Egyes varrógépeknek miért lapos a homloka?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy a régebbi, sőt akár a mai ipari varrógépek közül is vannak olyanok, amikből mintha balról levágtak volna 5 centit: teljesen sík a feje a végén. Ide lehet valami kiegészítőt szerelni? Vagy miért lapos a végük? Festve sincsenek ott, ebből gondolom, hogy oda való még valami alkatrész. Nagyon érdekel (bár nekem sima háztartási varrógépem van, az balról is gömbölyített).

2020. júl. 15. 09:41
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Dekem úgy tűnik, amelyiknek sík felület az egyik vége, sík a másik is, szögletesebb design az egész:

[link]

Lehet, hogy csak formatervezés kérdése.

2020. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vagyis nekem (pedig nem vagyok náthás /gyenge poén).
2020. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy nem voltam elég szemléletes, erről van szó:


[link]

2020. júl. 15. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:

vannak rajta csavarok, úgyhogy biztos lehet rá kiegészítőt is szerelni.

Illetve itt dobálod át-oda-vissza a nagyobb ruhadarabokat. nem baj az ha nincs útban a gép teste :)

2020. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!